فهرست
زرنگی قطری؛«طارمی» هم کنفرانس، هم پوستر!
زرنگی قطری؛«طارمی» هم کنفرانس، هم پوستر!

زرنگی قطری؛«طارمی» هم کنفرانس، هم پوستر!

آی اسپورت – تقابل مهدی طارمی مهاجم ایرانی الغرافه با تیم تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان آسیا یکی از جذاب‌ترین سوژه‌های بازی فردا شب دو تیم است. مسئولان باشگاه قطری هم که با گل‌های دو هفته اخیر طارمی حسابی سر ذوق آمده‌اند بیشتر از قبل به او اهمیت می‌دهند و امیدوارند او بتواند در ادامه فصل گل‌های بیشتری بزند. اما اتفاقاتی که امروز در حاشیه این بازی افتاد نشان از زرنگی قطری‌ها هم دارد.

پوستر بازی الغرافه و تراکتورسازی
پوستر بازی الغرافه و تراکتورسازی

اتفاق اول طرح پوستر این بازی است که روی آن تصویر مهدی طارمی دیده می‌شود. اتفاق دوم حضور طارمی درکنفرانس خبری قبل از بازی به همراه سرمربی تیم الغرافه است. این اتفاقات در حالی رخ داده که الغرافه بازیکنی مثل وزلی اسنایدر دارد که شناخته‌شده‌تر و محبوب‌تر از طارمی است و حضورش در کنفرانس و عکسش روی پوستر بازی، برد رسانه‌ای و تبلیغاتی بیشتری دارد اما مسئولان باشگاه قطری ترجیح داده‌اند در هر دو مورد از مهدی طارمی استفاده کنند و به حساسیت‌های بازی با تراکتورسازی دامن بزنند.

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-02-18 16:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
SA ADI
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
یه موضوع در رابطه با بویان بازیکن استقلال اینکه گفته می‌شود مصدوم هست اصلا اینجوری نیست دیروز تو قطر دیدم که اصلا مصدوم نیست و با سرعت خیلی زیاد میدوید و تمام آیتم تمرینات رو خیلی قوی پشت سر گذاشت. به خاطر یه مشکل دیگه نمیتونه بازی کنه چون آگه بازی کنه نتیجه بازی سه بر صفر به سود تیم حریف میشه چون تیم های عربی مجموعه حقوقی خیلی قوی دارند که مو رو از ماست میارن بیرون به خاطر یه مشکل بویان نمیتونه واسه استقلال بازی کنه که امیدوارم خیلی زود بر طرف بشه و اگه تو لیگ هم بازی کنه تیم های دیگر هم میتونن اعتراض کنند.
666666
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
خب موضوع چیه؟
۶
محسن
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۶
الان این کامنت شما به موضوع ربط داشت دیگه؟!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر