فهرست
کولاک یاغی؛هاشمی‌نسب از مطهری شاکی بود
کولاک یاغی؛هاشمی‌نسب از مطهری شاکی بود

کولاک یاغی؛هاشمی‌نسب از مطهری شاکی بود

آی اسپورت - نام مهدی هاشمی‌نسب برای هواداران پرسپولیس در دهه هفتاد یادآور خاطرات تلخ و شیرینی است. مدافعی که گربه سیاه استقلال با پیراهن پرسپولیس محسوب می‌شد و در ادامه در انتقالی جنجالی مسیر حضور در باشگاه استقلال را در پیش گرفت تا موجی از نفرت را در بین پرسپولیسی‌ها شکل دهد و البته پاسخ آن را با گلی در دربی و درون دروازه احمدرضا عابدزاده داد.

هاشمی‌نسب بعد از پایان دوران بازیگری، اکنون در قامت مربی در کادر رهبری فولاد خوزستان و جواد نکونام قرار گرفته است و در بازی امروز مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی نیز جنجالی ظاهر شد. یاغی اسبق در لحظاتی که بازی به دلیل پنالتی علیه پرسپولیس با جنجال همراه شده بود، تنش بزرگی را با نیمکت سرخپوشان دنبال کرد که ماحصل آن یک کارت زرد از سوی زاهدی فر به او و البته حمید مطهری شد. با ورود مهدی هاشمی‌نسب به ماجرا و تنش لفظی او با دیگر نیمکت نشینان پرسپولیس و خصوصا حمید مطهری، جو کاملا متشنج شد و دخالت زاهدی فر برای آرام کردن اوضاع را در پی داشت.

هاشمی‌نسب که در زمان اعلام پنالتی علیه پرسپولیس معتقد بود نیمکت این تیم (حمید مطهری) الفاظ نامناسبی علیه آنها استفاده کرده، به این تنش دامن زد که در ادامه با کارت زرد زاهدی فر مواجه شد و یک کارت هم نصیب کمک مربی سرخ‌ها شده بود. با این حال این پایان ماجرا نبود و هاشمی‌نسب شاکی از این اتفاق بعد از سوت پایان بازی و در زمان عبور از چمن برای حضور در رختکن نیز تنش دیگری با حمید مطهری در خصوص همان صحنه داشت که توسط دوربین شکار شد. درگیری لفظی شدید بین طرفین البته با میانجی‌گری اطرافیان خنثی شد.

مدافع اسبق پرسپولیس و استقلال که نسبت به از دست رفتن برد تیمش در کنار جدال لفظی و کری که با نیمکت رقیب داشت کاملا عصبانی به نظر می‌رسد در میان گارد حاضران از چمن آزادی عبور کرد و به سمت رختکن تیمش مشایعت شد تا درگیری بزرگتری بین طرفین شکل نگیرد. مدافع اسبق پرسپولیس و کمک مربی حال حاضر فولاد البته در جریان بازی به دلیل بالا رفتن اعتراضات و تنش با نیمکت رقیب با کارت زرد زاهدی فر جریمه شده بود.

خبر ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2021-01-19 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کیسه
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، ۰۲:۳۸
مکتب فحش و ناسزا و دروغ و تزویر و هوچیگری و حرام زاده بازی
حرف حساب
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۴۹
آقای بی اصل و نسب جلوی دوربین فهم و شعور و فرهنگ خودش رو فریاد زده بعد میگه: همه منو میشناسن آقایان را هم میشناسند!! بله آقای بی اصل و نسب همه تو رو میشناسیم و دیدم و باز هم همه یحیی و مطهری رو میشناسیم و اونها را هم جلوی دوربین دیدیم. مخصوصا مطهری را که هفته قبل در مقابل اون همه وقاحت و هوچی گری برهانی چطور جواب داد. پس لطفا ببند تا گندش بیشتر بیرون نزده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر