فهرست
خیال راحت تراکتور؛ ملی‌پوشان قرارداد دارند
خیال راحت تراکتور؛ ملی‌پوشان قرارداد دارند

خیال راحت تراکتور؛ ملی‌پوشان قرارداد دارند

آی اسپورت - پس از اتفاقاتی که در پایان بازی تیم‌های تراکتورسازی و پیکان رخ داد، حواشی بسیاری پیرامون باشگاه تراکتورسازی به وجود آمد. مهمترین حاشیه، اتفاقاتی بود که برای مسعود شجاعی رخ داد. این اتفاقات در روزهای اخیر شایعاتی نیز به دنبال داشته است. برخی از رسانه‌ها بدون استناد خاص به منابع قابل اتکا و بنا بر حدس و گمان، شایعاتی را مبنی بر جدایی مسعود شجاعی از تراکتورسازی مطرح کرده‌اند. برخی‌ها پا را فراتر گذاشته و از جدایی هر سه ملی‌پوش تیم تراکتورسازی خبر داده‌اند! این اخبار در حالی منتشر شده که بر اساس اطلاعات بدست آمده از طرف مدیران باشگاه تراکتورسازی، جدایی ستاره‌های ملی‌پوش صحت ندارد.

طبق این اطلاعات، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی با تراکتورسازی قرارداد دارند و تا پایان مدت قراردادشان در تراکتورسازی خواهند ماند. با توجه به سابقه فوتبالی این سه بازیکن که مدت قابل توجهی از آن به حضور در تیم‌های اروپایی بر می‌گردد، به خوبی می‌توانیم پی به روحیه حرفه‌ای آنها برده و این اطمینان را به هواداران تراکتورسازی بدهیم که اشکان، مسعود و احسان به قراردادهای خود متعهد بوده و جایی نخواهند رفت.

۲ ۴  
آی اسپورت
2019-04-21 23:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۵۸
اتفاقا همین روحیه حرفه ای، این چند بازیکن را وادار به جدایی میکند.حتی اگر با پشت کردن به قرلردادشان فوتبالشان هم عملا تمام شود.چطور به قرارداد آنها توجه میکنید اما به عدم احترام و کرامت آنها بی توجه هستید؟!این موضوع هم برای آنها مهم است.
تراکتوری
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۰۸
اون فردی که رفت سراغ مسعود لنگی بود این رو بصورت زبان آلمانی طی یک نامه تحویل اشکان دادن تراکتوریا البته این شخص کارش در شان باشگاه خودش بود
۶ ۲
اشکان4
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۵۱
به خدا خندم میگیره
چطور چنین چیزی ممکنه که یه پرسپولیسی جون خودش رو بذاره کف دستش در بازی که میزبان تراکتوره که حتی یه هوادار تیم رقیب رو نمی تونن ببینن و تحمل کنن بیاد و بزنه زیر گوش کاپیتان تیم تراکتور سازی
که چی بشه ،چی ارزش جان اون آدم رو داشته که از طرف پرسپولیس بخواد همچین کاری کنه
لابد صندلی ها هم پرسپولیسی ها کندن؟
مرغ پخته خندش میگیره که اینا چقدر شل مغز و سبک سر هستن
با این حرفاتون خودتون رو مضحکه دست کل ایران کردید
بی منطقی و اوسکولی میباره از طرز فکرتون
۳
حرف حساب
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۱۱
خر خودتی سوراختوری! دیگه همه شما وحشی ها رو شناختند!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر