فهرست
لئو مسي؛ كنار گذاشتن شكلات سخت بود
لئو مسي؛ كنار گذاشتن شكلات سخت بود

لئو مسي؛ كنار گذاشتن شكلات سخت بود

آي‌اسپورت- مثل خيلي از مطبوعات ايران كه در حوالي نوروز، سراغ مصاحبه‌هاي متفاوت با سلبريتي‌ها مي‌روند، لئو مسي هم در سال نو ميلادي مصاحبه‌اي كوتاه با رسانه‌هاي اسپانياي داشته و از زندگي‌اش گفته است.

بايد بهتر شوم!

لیونل مسی تا به حال 5 بار عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرده و بسیاری او را بهترین بازیکن همه ادوار می دانند اما خودش معتقد است هنوز هم فضا برای پیشرفت دارد. «من هنوز بازیکن کاملی نیستم و می خواهم تبدیل به بازیکنی حرفه‌ای شوم و هنوز در بخش هایی از فوتبال من نیاز به پیشرفت دارم تا به بالاترین سطح برسم. کدام بخش؟ زدن پنالتی. من باید در این زمینه بیشتر تمرین کنم.»

مربيگري را دوست ندارم

« احتمالا بعد از خداحافظی از فوتبال مربی نخواهم شد. در حال حاضر مربيگري را دوست ندارم، اما زمان زیادی تا آن روزها باقي مانده و می‌توانم ذهنیت خودم را تغییر دهم. قبل از پدر شدن هم علاقه‌زيادي به بچه‌ها نداشتم، اما پدر بودن احساس فوق‌العاده‌ای است و یکی از بهترین اتفاقاتی است که تا به حال برای من رخ داده است. دید من به برخی از مسائل زندگی به کلی تغییر کرده و ایفا کردن نقش پدر بی‌شک بهترین اتفاقی است که در تمام زندگی‌ام رخ داده است.»

آرزوي پياده‌روي دارم

در خانه ما به ندرت در مورد فوتبال صحبت می‌کنم مگر اتفاق خاصی در مورد تیم ملی یا بارسلونا رخ داده باشد که ما در ضیافت ناهار در خصوص فوتبال بحث کنیم. من یک زندگی خانوادگی خوب دارم اما بعضی وقت‌ها آرزو می‌کنم بتوانم با خانواده‌ام بدون اینکه هواداران هر لحظه من را متوقف کنند و از من تقاضاي عكس يادگاري و سلفي كنند، برای پیاده‌روی به بیرون از منزل برویم.»

كنار گذاشتن شكلات سخت بود

«برای من کنار گذاشتن شکلات خیلی دشوار بود. اما براي رژيم مجبور بودم شكلات را حذف كنم. در تمام زندگي‌ام رژیم غذایی داشته‌ام و براي خوردن خيلي از غذاها پرهيز دارم. اما هنگامی که به آرژانتین سفر می‌کنم به خودم استراحت می‌دهم.»

ورزش سه

۵    
آی اسپورت
2018-01-02 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر