فهرست
سوژه روز: پشت پرده استعفای طاهری
سوژه روز: پشت پرده استعفای طاهری

سوژه روز: پشت پرده استعفای طاهری

آی اسپورت - جمعی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس چهارشنبه شب به دیدار مسعود سلطانی‌فر رفتند و با وزیر ورزش و جوانان گفت‌وگو کردند.

در این نشست برخی از منتقدان علی‌اکبر طاهری مانند امیر عابدینى، حمید درخشان، ضیا عربشاهى و بهروز سلطانی هم حضور داشتند که فرصت را مغتنم شمرده و از عملکرد سرپرست باشگاه پرسپولیس انتقاد کردند؛ اتفاقی که ناراحتی طاهری را به دنبال داشته است.

هر چند او به صورت علنی، دلخوری خود را اعلام نکرده اما برخی از نزدیکان طاهری در فضای مجازی علیه منتقدان موضع گرفته و به حمایت از سرپرست کنونی این باشگاه پرداختند. طاهری که از انتقاد مخالفانش خشمگین و ناراحت بود پس از پیروزی تیمش مقابل سیاه‌جامگان و قهرمانی نیم‌فصل از استعفای خود خبر داد.

علی پروین به محض اطلاع از ماجرا با طاهری تماس گرفت و سعی کرد او را از تصمیمش منصرف کند. از سوی دیگر روز سه‌شنبه قرار است مجمع باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه دهد و شنیده‌ها حکایت از برکناری طاهری در این جلسه دارد.

شنیده می‌شود یک فرد مورد وثوق وزارت ورزش قرار است به عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شود. ظاهراً استعفای طاهری و تماس پروین با او چندان هم خودجوش نبوده است! شنیده می‌شود سرپرست باشگاه پرسپولیس قصد داشته با این کار، احساسات هواداران سرخ‌پوش را برانگیزد تا در صورت برکناری، حمایت سکوهای سرخ را پشت سر خود ببیند.

 

خبرگزاری میزان

۱    
آی اسپورت
2016-12-25 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر