فهرست
مدیری که قهر کرد و تابلو تعویض را با خودش برد!
مدیری که قهر کرد و تابلو تعویض را با خودش برد!

مدیری که قهر کرد و تابلو تعویض را با خودش برد!

آی اسپورت - ساعاتی قبل از شروع بازی نفت مسجدسلیمان – استقلال، دبیر هیئت فوتبال استان خوزستان قصد داشت با اتومبیل خود به داخل استادیوم بیاید، ولی ناظر بازی تأکید کرد قانون چنین اجازه‌ای را نمی‌دهد و این آقا باید ماشین خود را بیرون ورزشگاه شهید بهنام محمدی پارک کند. این حرف به مذاق دبیر خوش نیامد و به همین خاطر قهر کرد و رفت. رفتن او همانا و نداشتن تابلو الکترونیکی تعویض و اعلان وقت اضافه نیز همان! این یعنی چیزی در حد فاجعه. ماحصل این تصمیم آقای دبیر آن بود که در اواخر نیمه اول، چون تابلو در کار نبود، داور ذخیره سمت نیمکت‌های دو تیم رفته و میزان دقیق وقت‌های تلف شده را به استراماچونی و تارتار اعلام کرد!

کامپیوتر هم نبود

ظاهراً اجازه ندادن به دبیر هیئت فوتبال برای حضور همراه با ماشین در ورزشگاه حسابی او را عصبانی کرده بود، چون کامپیوتر داخل استادیوم را هم جمع کرد و با خودش برد. ماحصل این اتفاق هم مخدوش و قاطعی بودن لیست بازیکنان دو تیم شد که قبل از شروع کار در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت و مایه تعجیب گردید.

آقا برگرد!

وقتی فضا این طوری شد، عوامل برگزاری بازی برای حل مسئله به تکاپو افتادند و با دبیر هیئت فوتبال خوزستان تماس گرفتند تا برگردد. مذاکرات نتیجه داد تا سرانجام این آقا برگردد و همراه خودش تابلو تعویض و کامپیوتر را هم برگرداند.... و ما همچنان تأکید داریم لیگ حرفه‌ای داریم!

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-09-17 21:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مصطفی
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۵۲
به این میگن مملکت گل وبلبل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر