فهرست
کنفرانس پدیده-نفت/ اعتراض هواداران
کنفرانس پدیده-نفت/ اعتراض هواداران

کنفرانس پدیده-نفت/ اعتراض هواداران

آی اسپورت - رضا مهاجری سرمربی پدیده که تیمش بعد از 10 بازی پیروزی شد در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: امروز خدا خیلی به ما لطف کرد. نفت هم صاحب موقعیت‌هایی شد. دروازه‌بان و خط دفاعی ما عملکرد خوبی داشتند. فوتبال ادامه دارد و ما نه با یک برد به عرش می‌رسیم و نه با یک شکست به فرش می‌رسیم. به هر حال خاطره خوبی از آبادان برای ما به جا ماند. بازی های سختی در پیش است و امیدوارم در این مسابقات نتایج لازم را بگیریم.

کریمی: کمبود بازیکن داشتیم

فیروز کریمی هم درباره شکست سنگین تیمش توضیحاتی داد. او گفت: گل اول پدیده روی شانس به ثمر رسید. روی گل دوم نیز شیرازه تیم ما با اعلام پنالتی برای پدیده پاشید. البته ما امروز 8 - 9 بازیکن را نداشتیم و مصدوم و مجروح بودند.از ثانیه اول که قرعه کشی کردیم در جهت موافق باد قرار گرفتیم و آن‌ها از ضربات راه دور استفاده کردند که یکی از آن‌ها به سر عبداله زاده برخورد کرد و به گل اول پدیده تبدیل شد. گل دوم هم زمانی که ضربه کاشته برای پدیده اعلام شد بعد از گذشت هفت هشت ثانیه پنالتی برای آن‌ها اعلام شد که همین مسئله باعث شد که شیرازه تیم ما از هم بپاشد.

فرار از سنگ پرانی!

فشار تماشاگر باعث شد ما دچار مشکل شویم. ما در بازی‌های آسیایی 3 بر صفر از الاهلی تا دقیقه 60 عقب بودیم اما در نهایت 5 بر 3 بردیم.اینجا اما مجال ندادند و سنگ پرتاب کردند. ما امروز به زور 11 نفر شدیم.من به خاطر سنگ پرانی از کنار زمین فرار کردم.

     
آی اسپورت
2017-02-17 18:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر