فهرست
شب شلوغ لژیونرهای ایران؛ دومین بازی علی‌جی!
شب شلوغ لژیونرهای ایران؛ دومین بازی علی‌جی!

شب شلوغ لژیونرهای ایران؛ دومین بازی علی‌جی!

آی اسپورت – رقابت‌های باشگاهی اروپایی در کشورهای مختلف آغاز شده یا در شرف آغاز است و تیمها خود را آماده می‌کنند تا حضوری قدرتمندانه داشته باشند. لژیونرهای ایرانی هم با تیم‌های خود درگیر رقابت‌ها شده‌اند. علیرضا جهانبخش که به همراه برایتون در فرانسه حضور دارد باید امشب در دومین حضور خود با پیراهن این تیم به مصاف نانت برود. جهانبخش مقابل نیس 45 دقیقه در زمین حضور داشت و حالا برای اینکه بتواند مقابل واتفورد حضوری فیکس داشته باشد لحظه‌شماری می‌کند. این بازی از ساعت 23:15 دقیقه آغاز می‌شود.

دیگر لژیونر ایرانی که امشب درگیر مسابقه خواهد بود سردار آزمون است. ستاره ایرانی تیم روبین کازان که در هفته اول لیگ روسیه زننده هر دو گل تیمش مقابل کراسنودار بود حالا باید  رو در روی دینامو مسکو قرار بگیرد و به درخشش خود ادامه دهد. این بازی در خانه دینامو به انجام می‌رسد. این مسابقه از ساعت 21 آغاز می‌شود.

سرانجام‌ آخرین بازیکنی که امشب به میدان خواهد رفت صادق محرمی است. بازیکن فصل پیش پرسپولیس در چارچوب رقابت های لیگ کرواسی و در تیم دیناموزاگرب باید به مصاف تیم ایسترا برود. این دیدار از ساعت 23:30 دقیقه آغاز می‌شود.

۱    
آی اسپورت
2018-08-03 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر