فهرست
اختلاف‌ها در ذوب‌ بالا گرفت؛ رحمان می‌رود!
اختلاف‌ها در ذوب‌ بالا گرفت؛ رحمان می‌رود!

اختلاف‌ها در ذوب‌ بالا گرفت؛ رحمان می‌رود!

آی اسپورت - چند روز پیش در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان جلسه‌ای با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برگزار شد تا اختلاف نظر‌های به وجود آمده بین برخی افراد برطرف شود. با این وجود، شنیده می‌شود پس از پایان این جلسه، همچنان اختلاف‌نظر‌ها میان احمد جمشیدی، جواد محمدی مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن که گفته می‌شود دوباره قرار است سر کارش بازگردد و رحمان رضایی وجود دارد و حتی این اختلاف‌ها تشدید هم شده است.

به همین دلیل، شایعه شده محمدی و جمشیدی به صورت نامحسوس و به دور از فضای رسانه‌ای، به دنبال سرمربی جدید هستند تا به محض اینکه رحمان رضایی نتوانست نتایج مطلوبی کسب کند، سریعا سرمربی جدیدی را جایگزین او کنند. به نظر می‌رسد در حالی که هنوز مهر و امضای رحمان رضایی پای برگه‌های قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن خشک نشده، انتخاب وی باعث بروز جنجال و اختلافاتی در باشگاه شده که ممکن است منجر به قطع همکاری طرفین شود.

با این شرایط، به نظر می‌رسد باشگاه ذوب‌آهن قرار نیست به این زودی به آرامش برسد. خیلی‌ها امیدوار بودند با انتخاب رضایی به عنوان سرمربی تیم، ذوبی‌ها در وضعیت منطقی و آرام‌تری قرار بگیرند، اما اختلافات به وجود آمده بین اعضای هیئت مدیره و برخی مدیران با سرمربی تیم، باعث شده تا دوباره جنجال در این باشگاه آغاز شود؛ اختلافاتی که غیر از ضرر به تیم فوتبال این باشگاه، هیچ سودی برای ذوب‌آهن ندارد.

     
آی اسپورت
2020-09-16 00:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر