فهرست
غیبت پوگبا، تلخ اما قابل تحمل
غیبت پوگبا، تلخ اما قابل تحمل

غیبت پوگبا، تلخ اما قابل تحمل

آی اسپورت- پل پوگبا روند رو به رشدی در منچستریونایتد داشت. اما دیدار تیمش مقابل اورتون را به خاطر مصدومیت در بازی مقابل بازل از دست داد. به نظر من این یک بدشانسی بزرگ برای منچستریونایتد بود. صحبت از کاراکتر و خصوصیات فردی او و توان بازی کردنش در زمین است. پوگبا بازیکنی است که همیشه توپ را می‌خواهد، همیشه هم به خودش ایمان و اعتقاد دارد. حتی اگر اوضاع برایش به خوبی پیش نرود ناامید نمی‌شود و از پاس بعدی که به او می‌رسد دوباره همه تلاشش را می‌کند.

در 12 ماه اخیر او فراز و نشیب‌های زیادی داشته است، حتی زیر سطح استاندارد خودش بوده است، اما با شروع این فصل واقعا درخشش او آغاز شده بود. به همین دلیل می‌گویم منچستر بدشانس بود که او را از دست داد. البته مروان فلینی جانشین او شده است و از طرفی یونایتد آندر هررا و مایکل کریک را هم دارد.

به هر حال نباید فراموش کرد که همیشه در طول فصل پیش می‎‌آید که بازیکنانی را از دست بدهی. باید بتوانی با این موضوع کنار بیایی. یونایتد هم باید با غیبت پوگبا کنار بیاید، هرچند که ضربه سنگینی بود.

مورد الکسیس سانچس

درباره یونایتد باید بگویم شایعاتی درباره این تیم مطرح است و می‌گویند می‌خواهد بعد از به اتمام رسیدن قرارداد الکسیس سانچس او را به خدمت بگیرد. این در حالی است که پیشنهاد تابستانی منچسترسیتی برای این تیم توسط آرسنال رد شد.

سانچس در آرسنال اوضاع خوبی ندارد و انگیزه‌اش برای بازی کردن در این تیم را از دست داده است. این اتفاق در 6 ماه اخیر روز به روز بیشتر هم شده است. درباره دوران بازی کردنش در آرسنال در واقع حتی یک کلمه بد هم نمی‌توانم بگویم، البته فقط تا 2 یا 3 ماه قبل از پایان فصل گذشته. به نظرم او دیگر ناامید و خسته شده بود. هرچند که باید در در رقابت‌های این فصل که بر خلاف میلش مبجور به ماندن در آرسنال شده چه خواهد کرد.

در نهایت او خودش مشکلش را فهمیده و سعی در برطرف کردن مشکل بدنی دارد، اما واقعیت این است که او هنوز در تیم به خوبی جا نیفتاده و هماهنگ نشده است. چیزی که من از آرسنال در بازی مقابل چلسی دیدم یکی از آن عملکردهایی بود که دوست داشتم. بارها آن‌ها مقابل تیم‌های بزرگ بازی کرده‌اند و من نتوانسته‌ام درباره عملکردشان چنین حرف‌هایی بزنم. حداقل در 4 یا 5 سال اخیر این طور بوده است. در این بازی سانچس در زمین نبود، الکس ایووبی و دنی ولبک بودند که در فاز حمله بودند.

اما چیزی که بعد از بازی روز یکشنبه آرسنال مشخص شد این بود که اگر از بازیکنانی استفاده کنند که در کنار هم بازی کرده‌اند و البته برنامه مناسبی برای بازی کردن داشته باشند، می‌توانند بهتر از قبل باشند و در واقع همان انتظاری را از این بازیکنان داشته باشند که از بازیکنان با استعدادشان دارند.

سانچس بازیکنی بوده که همیشه سخت‌کوش بوده است. او باید دوباره در آرسنال همان سخت کوشی سابق را داشته باشد چون برای این تیم بازی‌های بزرگ در راه هستند.

۲    
آی اسپورت
2017-09-22 13:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر