فهرست
تنش در رئال؛ اختلاف رونالدو و ایسکو
تنش در رئال؛ اختلاف رونالدو و ایسکو

تنش در رئال؛ اختلاف رونالدو و ایسکو

آی اسپورت – اختلاف و تنش میان کریستیانو رونالدو و ایسکو از تابستان اخیر آغاز و همچنان ادامه دارد، جایی که فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها مخالف قرار گرفتن نام دوست صمیمی‌اش یعنی خامس رودریگس در لیست فروش بود و از سران باشگاه رئال مادرید خواسته بود تا ایسکو را به جای خامس کلمبیایی در لیست فروش قرار دهند، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. ایسکو هم این موضوع را به اطلاع هم‌تیمی‌های اسپانیایی خود رسانده و از رونالدو به آنها شکایت کرده است.

نشریه «دیاریو گل» اسپانیا گزارش داد، رونالدو پس از پیروزی 5 بر صفر رئال مادرید مقابل سویا در هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا که یکی از بهترین عملکردهای فصل خود را انجام داد و دو گل به ثمر رساند، به کادر فنی رئال مادرید گفته که تیم بدون ایسکو بهتر بازی می‌کند. در این بازی آسنسیو به جای ایسکو در ترکیب بود. بر اساس این گزارش رونالدو به زیدان و کادرفنی‌اش گفته که ایسکو به لحاظ فردی بازیکنی مستعد است، اما سبک بازی او طوری است که سرعت تیم را می‌گیرد. او بر این باور است که رئال با آسنسیو بهتر از رئال با ایسکو است.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-12 11:32:00
نظر دهید

۲ نظر
edi
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
به نظر من تنها دلیل برد قاطع رئال مقابل سویا نبود مربی سویا بود که در حال درمان سرطان.چند هفته ای میشه تمرینات رو زیر نظر نداره.شرایط الان سویا مثه دوران ویلانووای فقید در تیم بارسلوناست.بارسلونا با ویلانووا از ۲۰ بازی ۱۹ برد و یک تساوی داشت ولی بعد از شروع درمان دیدیم چه بلایی سر تیم اومد.رئال این فصل به نظرم اون انسجام و یکپارچگی فصل قبل رو نداره و البته نیمکت کاملا ضعیفی هم داره.سال قبل با هر تعویضی روند بازی رو تغییر می داد.به نظرم در برابر پی اس جی هم حرفی برای گفتن نداره.توی لالیگا هم همچنین
۳ ۱
Saeed
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
خوووو
پس گفتی رئال جلو پاریس حرفی براگفتن نخواهد داشت؟ مردونه اگه جرات داری شماره ات رو بده بعد بازی احوالت رو بپرسم!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر