فهرست
پشت پرده کناره‌گیری سرمربی تیم جوانان ایران
پشت پرده کناره‌گیری سرمربی تیم جوانان ایران

پشت پرده کناره‌گیری سرمربی تیم جوانان ایران

آی اسپورت - سیداکبر پورموسوی در حالی از سرمربیگری تیم جوانان ایران کناره‌گیری کرد که هیچ قراردادی با فدراسیون فوتبال امضا نکرده بود. در واقع هیچ‌کدام از اعضای کادرفنی تیم جوانان ایران بعد از صعود این تیم به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که در مهر ماه اتفاق افتاد، قرارداد جدیدی را با فدراسیون امضا نکردند.

حقیقت ماجرا این است که فدراسیون فوتبال از روزی که پورموسوی و کادرش در تیم جوانان ایران مشغول به کار شدند حتی یک ریال پرداختی به آنها نداشته است. قرارداد آنها تا بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها اعتبار داشت که مهر ماه این بازی‌ها به پایان رسید و تیم ملی بدون گل خورده و 9 گل زده با اقتدار راهی مرحله نهایی بازی‌ها شد. پورموسوی و دستیارانش انتظار داشتند بعد از این مسابقات دستمزد و پاداش صعودشان را از فدراسیون دریافت می‌کردند که نه تنها این اتفاق رخ داد بلکه قرارداد جدید هم برای ادامه کار با آنها بعد از تقریباً پنج ماه امضا نشده است.

جدا از این مسائل تیم جوانان ایران در پنج ماه اخیر هیچ بازی دوستانه بین المللی نداشته است و مربیان این تیم ناچار بودند با تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری برای انجام بازی دوستانه رایزنی داشته باشند. در واقع عدم حمایت لازم از تیم جوانان از سوی فدراسیون فوتبال یکی دیگر از دلایل کناره‌گیری پورموسوی از سمت سرمربیگری این تیم است.

در این میان پورموسوی مذاکراتی را نیز با باشگاه صنعت نفت آبادان داشته و احتمال اینکه او برای ادامه فصل به این تیم آبادانی برود، زیاد است. 

 

تسنیم 

۴    
آی اسپورت
2020-02-23 11:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر