فهرست
بدشانسی تمام نشدنی برانکو؛ تیم ۹ نفره
بدشانسی تمام نشدنی برانکو؛ تیم ۹ نفره

بدشانسی تمام نشدنی برانکو؛ تیم ۹ نفره

آی اسپورت - انگار دستان برانکو قرار نیست در این فصل باز بشود و کابوس محرومیت و مصدومیت حتی برای دقایقی دست از سر قرمزهای پایتخت بردارد. این فصل با کمبود بازیکن برای پرسپولیس شروع شد و هواداران و برانکو امیدوار بودند بتوانند با همین شرایط خود را به نیم‌فصل برسانند اما این پایان قصه آنها نبود و هر روز که گذشت شرایط برای آنها سخت‌تر و سخت‌تر شد. پرسپولیس فصل را با یازده بازیکن اصلی و دو ذخیره یعنی منشا و مصلح آغاز کرد. بعد از چند هفته البته منشا جای عالیشاه را در ترکیب اصلی گرفت. ماهینی اما معادله را تغییر داد. مصدومیت شدید او و پارگی رباطش مصلح را از میان گزینه‌های روی نیمکت حذف کرد.

پرسپولیس با همین اوضاع کجدار و مریز به فینال رسید. اما در آستانه فینال عالیشاه مصدوم شد و نعمتی محروم. حالا دیگر نه تنها از گزینه‌های روی نیمکت خبری نبود که بازیکنی مانند آدام همتی هم باید به ترکیب اضافه می‌شد. در میان اتفاقات تلخ یک اتفاق خوب هم افتاد و آن بازگشت محسن ربیع‌خواه بود. بازیکنی که می‌توانست نیمکت را از منفی بودن حضور بازیکن باتجربه خارج کند. برانکو در دقیقه ۶۰ بازی تصمیم گرفت از این اتفاق خوب بعد از سریال تمام اتفاقات بد استفاده کند و دستی به ترکیب تیمش بکشد. او یکی از سریعترین تعویض‌های دوران مربی‌گری‌اش را انجام داد و ربیع‌خواه را به میدان آورد اما انگار بدشانسی او تمام نشدنی است. تنها چند دقیقه بعد از حضور ربیع‌خواه، محمد انصاری به بیرون رفت. حضور او با عصا در مراسم اهدای مدال نشان داد که قصه از یک مصدومیت ساده فراتر رفته است و محمد انصاری هم به لیست بلندبالای کابوس‌های برانکو اضافه شده است. در این فصل آسایش بزرگترین گمشده برانکو خواهد بود. گمشده‌ای که به این زودی‌ها خیال پیدا شدن ندارد.

نود

۹ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-10 22:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
فرهاد
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
حالا اون دو تا که ادم حسابش نکردید کدام بازیکن ها بودند ؟ چون هر پی شمردم 11 تا در زمین بودند دو تاشون چی بودند؟ اهان یکیشون ادام همتی بود که پول دلالی داده بود یکیشونم علوان زاده که با پارتی اومده پرسپولیس
۷ ۱
حمید پرسپولیسی
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
بله وقتی شما دو سه میلیون دلار دادید به الحاجی گرو و نویمایر و هیچی حسابشون نمیکنید و بازیکنانی مثل تبریزی و علی کریمی و .. ا هیچی حسابشون نمیکنید چطور انتظار داری ما چند تا جوون بی تجربه را بازیکن حساب کنیم؟
یاحسین(ع)
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
حاجی رباط دریده شد..خخخخخ
۷
حمید پرسپولیسی
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
برانکو واقعا شاهکار کرد
و همچنین خسته نباشید به همه بازیکنان با غیرت پرسپولیس
كسري
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۳
اگه مسابقات يه دور ديگه ادامه داشت چيزي از اين تيم نميموند!!!خدا باعث و بانيش رو نيامرزه ولي يه چيز خيلي خوب اتفاق افتاد اونهم مردم و شور و شعفش بود و اينكه خيلي تبليغ خوبي براي تيم پرطرفدار ما بود و اينكه اين شور بين نوجوانان باعث تمايل پيدا كردن غير فوتباليها به پرسپوليس ميشه و چند سال ديگه به جاي امار ٦٥ درصد امار ميشه ٧٥ تا ٨٠ كه اين بيشتر باعث سوزش كيسه ها شده.
الهلال 6-2 پیروزی
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
همه مدارس با گل کاشیما به هوا پریدن این امار تخیلیت مال کجاست خخخ
ساسان
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
کشف 6 چشمه سرویس بهداشتی جدید در ازادی مهمترین دستاورد پرسپولیس تو اسیا به حساب میاد
۹
لنگ منفور و اقلیت
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۳۵
وای وای ساسان دهنت صاف ترکیدم از خنده با کامنتت:))) در جواب کسری... مامله جان با این وضعیت ارز و دلار همه افغانیا دارن از ایران میرن دیگه افغانیا نباشن که لنگ اصلا طرفداری تو ایران نداره
۵ ۱
کسری
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
Oo
۱
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
معلومه دردانه برانکو و دستهای پشت پرده یعنی ربیع گاه باید زودترین تعویض پرسپولیس باشه ... از همون موقعی که ربیع پاشو تو زمین گذاشت من تلویزیونو خاموش کردم و میدونستم که کلی موج و بار منفی میره تو زمین پرسپولیس که نتیجه نگرفتن پرسپولیس شامل این بود و البته الان که این خبر رو هم خوندم متوجه شدم انرژی منفی پشت پرده در بدو ورود یکی از بهترینهای پرسپولیس نیز مصدوم شد. اصلاً از روزی که این زالو دوباره ناسلامتی به تیم برگشت قوز بالا قوز شدیم مصدوم پشت محروم! لعنت بر گرشاسبی و دیگران بعد هم که بجای اینکه طاهرخانی رو به بازی بیاره الوان زاده ک پای چپ وراستشو هم بلد نیست گذاش تو ترکیب و آون عجوزه لنگ دراز پاچه خوار و ل ا ی ت هم که رید تو پرسپولیس با ای بازی کردنش برانکو خوبی اما بعضی وقتا بد میشی مخصوصاً تو تعویضات و لج و لجبازی با هواداران و رسانه ها چرا رامین رضاییان و محسن مسلمان نباید باشند چرا؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر