فهرست
دیدار‌های ملی، قربانی رقابت‌های باشگاهی
دیدار‌های ملی، قربانی رقابت‌های باشگاهی

دیدار‌های ملی، قربانی رقابت‌های باشگاهی

آی اسپورت - پس از تصمیم اتحادیه فوتبال اروپا مبنی بر تعویق کلیه بازی‌های ملی در ماه ژوئن، رئیس این نهاد بر از سرگیری لیگ‌های معتبر اروپایی در فصل جاری تاکید کرد. هدف یوفا از تعویق بازی‌های ملی در ماه ژوئن، ایجاد فرصتی برای به پایان رساندن لیگ‌های اروپایی پس از پایان شیوع گسترده ویروس کروناست. الکساندر چفرین، رئیس یوفا در جلسه مجازی با روسای فدراسیون‌های عضو با تاکید بر تلاش برای به پایان رساندن لیگ‌های اروپایی، تمام تصمیمات یوفا را تلاشی برای ادامه لیگ‌های اروپایی دانست.

یوفا اعلام کرد ممکن است همه بازی‌ها پشت در‌های بسته برگزار شود؛ حتی فینال لیگ قهرمانان اروپا. همچنین این سازمان احتمال شروع دوباره لیگ‌ها را در ماه‌های آوریل و می‌بعید دانست. احتمال دارد تیم‌ها بتوانند در ماه می‌تمرینات خود را از سر بگیرند. البته همه چیز بستگی به پیشرفت فراگیری ویروس کرونا دارد.

بر این اساس رقابت‌ها تا ماه ژوئن برگزار نخواهند شد و تابستان ادامه بازی‌ها به انجام خواهد رسید. به همین خاطر برنامه فصل آینده هم تغییر پیدا خواهد کرد و در رابطه با آن تصمیم‌هایی گرفته خواهد شد. همچنین احتمال دارد در تعطیلات کریسمس رقابت‌های باشگاهی برگزار شوند تا در زمان مناسب لیگ‌ها به پایان برسند.

 

تسنیم 

     
آی اسپورت
2020-04-02 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر