فهرست
صادقیان در انتظار تمدید قرارداد
صادقیان در انتظار تمدید قرارداد

صادقیان در انتظار تمدید قرارداد

آی اسپورت – عثمانلی اسپور که برخلاف 3 بازی اخیرش پیام صادقیان را جزو نفرات اصلی نداشت و عرفان بوز او را روی نیمکت نشانده بود، میهمان کاردمیر کارابوک قعرنشین بود. در حالی که بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود عثمانلی اسپور در جریان بود، پیام صادقیان در دقیقه ۷۴ به‌عنوان سومین تعویضی این تیم جانشین اومار آمینو شد و در حضور کوتاه مدت خود در زمین نمایش موثری داشت.هافبک ایرانی عثمانلی‌اسپور در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده، پاسی را که از آدریان روگتان دریافت کرده بود، با پاس در عمق به او برگرداند تا ارسال او از سمت چپ محوطه جریمه را سردار گورلر با شوت محکم تبدیل به چهارمین گل این تیم کند.

یاران صادقیان بعد از 2 تساوی و یک برد، دیشب هم موفق شدند کاردمیر کارابوک را با ۴ گل شکست دهند تا ۲۷ امتیازی شوند و با صعود یک پله‌ای به رده پانزدهم جدول سوپر لیگ ترکیه، موقتا از منطقه سقوط نجات پیدا کنند. این دهمین بازی فصل پیام صادقیان برای عثمانلی اسپور بود. 3 بار به‌عنوان بازیکن ثابت و 7 بار هم به‌عنوان بازیکن جانشین. صادقیان روی هم 310 دقیقه در لیگ برای عثمانلی اسپور بازی کرده و بخصوص در بازی‌های اخیر نمایش موثری ارائه داده است. او اگر به همین روند ادامه بدهد و البته عثمانلی اسپور هم در سوپر لیگ ترکیه بماند، احتمالا با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه خواهد شد. اتفاقی که یک قدم رو به جلو برای پیام است.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-03-18 13:59:00
نظر دهید

۱ نظر
امیر
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
صادقیان اگر بتونه تیمی از لیگ یونان پیدا کنه مطمئناً بهتر میتونه پیشرفت کنه ؟ ولی خدایش با خودت چیکار کردی پسر اینقدر تو لگد به بختت زدی بروسلی به حریفاش نزده بود.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر