فهرست
قاب روز:‌ فیل‌ها و سپاهان!‌
قاب روز:‌ فیل‌ها و سپاهان!‌

قاب روز:‌ فیل‌ها و سپاهان!‌

آی‌اسپورت- لی اولیورا، بی‌شباهت‌ترین دروازه‌بان لیگ به یك دروازه‌بان است. مرد برزیلی سنگین‌وزن سپاهان، شمایلی شبیه به بدنسازهای حرفه‌ای دارد. از همان چهره‌هایی که در باشگاه‌ها  “اشتباه‌زدن” دیگران را به آن‌ها گوشزد می‌کنند. او فصل فوق‌العاده‌ای در فوتبال اصفهان نداشته اما حداقل برای یک فصل دیگر در سپاهان باقی خواهد ماند تا استعدادهایش را به کرانچار ثابت کند. لی شاید فیزیک معمول یک گلر را نداشته باشد اما بر خلاف خرید جدید باشگاه، با مشکل چاقی روبرو نیست. کایرو رودریگز در شرایطی به سپاهان منتقل شده که به نظر می‌رسد نیاز دارد قبل از شروع فصل به صورت اختصاصی با مربی بدنسازی و پزشک تغذیه، ملاقات کند. او به سختی تمرین می‌کند تا در عکس‌های بعدی‌اش با لباس طلایی، خوراک خبری جدیدی به رسانه‌ها ندهد. زلاتکو کرانچار، آرزوهای بزرگی برای سپاهان دارد و فیل‌های برزیلی، بخشی از روند رسیدن به این آرزوها هستند.  مهره‌هایی كه اگر به شرایط بدنی ایده‌آل نرسیدند، مسیر رسیدن سپاهان به بن‌بست را كوتاه می‌كنند.  

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-07-17 16:07:00
نظر دهید

۵ نظر
مثلث
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۷
سایت شما هم که ادبیاتش مثل کیروش شده!
فیل و سگ و ..
۳
فصل فوق العاده
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
بی خیال... در حد رحمان احمدی هم نیست
۴
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
گلر سپاهان در تیم های بسیار بزرگی بوده و شاید سرشناس ترین برزیلی لیگ ایران است ولی فکر کنم بیشتر بجای دروازبانی بدنسازی می کرده برای همین است گاهی انقدر سنگین توی دروازه بدون حرکت می ایستد
۲
محمد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
البته بد نبود اطلاعات خودتان را در حد چک کردن پروفایل مدافع برزیلی در ساکروی بالا میبردید. اونجا حتما میدیدید که اسم این بنده خدا را همه جور میشد خواند جز "کایرو" !!! اسم این بدبخت ژایرو هست :)
۱
السا
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
بله ژایرو اضافه وزن داره. استایل لی هم ایده آل یه دروازه بان نیست اما آخه فیل؟! ندیده بودم کسی از این تشبیه استفاده کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر