فهرست
حمله به برهانی؛ احسنت به این انتقادپذیری!
حمله به برهانی؛ احسنت به این انتقادپذیری!

حمله به برهانی؛ احسنت به این انتقادپذیری!

آی اسپورت - آرش برهانی دو روز پیش در اینستاگرام خود پستی منتشر کرد و با انتشار جدولی از عناوینی که پرسپولیس و استقلال در چند سال اخیر به دست آورده‌اند، مدعی شد که وزارت ورزش و جوانان در این مدت حامی پرسپولیس بوده است. این نظری است که تعداد قابل توجهی از هواداران استقلال هم دارند و البته آنها اگر کمی عادلانه به این چند سال نگاه کنند حتما می‌پذیرند که در خود باشگاه استقلال هم ناکارآمدی‌هایی وجود داشته که باعث ناکامی این تیم در چند سال اخیر شده است. نکته عجیب اما واکنش یک خبرگزاری رسمی است که وابسته به وزارت ورزش و جوانان است. این خبرگزاری ساعاتی پس از انتشار پست اینستاگرامی آرش برهانی خبری روی خروجی خود منتشر کرد که باورکردنی نبود. در این خبر آمده است: «آرش برهانی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال تهران که با ۱۰۹ گل زده بهترین گلزن آبی‌ها در همه ادوار رقابت‌های لیگ برتر به شمار می‌رود، فراز و فرودهای زیادی در دوران حضورش در استقلال تجربه کرد. او همانطور که سال‌ها روی سکوها با شعار «آرش آقای گل» تشویق می‌شد، روی همان سکوها نیز مورد عنایت هواداران آبی‌پوش قرار می‌گرفت!

برهانی با وجود اینکه گل‌های زیادی را در دوران بازیگری خود به ثمر رسانده بود، بیش از چندین برابر فرصت‌ها را به راحتی آب خوردن از دست می‌داد و بهتر است او را با عبارت «گلزن‌ترین گل‌نزن استقلال» توصیف کرد. برهانی در اردیبهشت سال ۸۸ و در دیدار مهم استقلال و پیام که در هفته پایانی لیگ هشتم در مشهد برگزار شد، ضربه پنالتی را از دست داد؛ هرچند تیمش در نهایت جام قهرمانی را بالای سر برد.» در این خبر حتی ویدئوی خراب کردن پنالتی استقلال توسط برهانی هم برای تماشای کاربران قرار داده شده است! یعنی شما فقط آستانه تحمل و واکنش بچه‌گانه یک رسانه رسمی به یک انتقاد را ببینید و به فکر فرو بروید! پیام این واکنش این است که اگر از مدیران ما انتقاد کنید پته شما را روی آب می‌ریزیم! همین خبرگزاری هفته پیش در پاسخ به انتقادات محمد دادکان از عملکرد وزارت ورزش و جوانان، یادداشتی منتشر کرده بود و انواع و اقسام القاب زشت و توهین‌آمیز را به رئیس اسبق فدراسیون فوتبال داده بود تا از او هم زهرچشمی گرفته باشد.

۹ ۲  
آی اسپورت
2020-07-11 01:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹، ۱۶:۲۹
انتقاد یا اتهام؟
۱
امیرعباس
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹، ۲۳:۲۱
دقیقا ما هم همینو میگیم ..میگیم سلطانیفر وزارتو تبدیل کرده به مهدکودک یه سری مغز فندقی طرفدار پرسپولیس شدن مسئولان ورزش مملکت خوشحالم که خودتون به پوکر بچه بازی معترف شدید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر