فهرست
سیدجلال: خیلی حرف‌ها در مورد منصوریان دارم
سیدجلال: خیلی حرف‌ها در مورد منصوریان دارم

سیدجلال: خیلی حرف‌ها در مورد منصوریان دارم

آی اسپورت- كاپیتان تیم پرسپولیس روز یكشنبه فكرش را نمی‌كرد كه سرخپوشان این طور در برابر استقلال غافلگیر شوند. سیدجلال حسینی در نیمه دوم و بعد از اینكه تیمش با اختلاف دو گل از استقلال عقب افتاد تلاش زیادی كرد تا پرسپولیس در این بازی شكست نخورد اما موفق نشد و در نهایت این  استقلال بود كه داربی 84 پایتخت را پیروز شد. سیدجلال حسینی در خصوص دیدار برابر استقلال با همشهری ورزشی به گفت‌وگو پرداخت.

  •     كسی فكرش را نمی‌كرد كه استقلال، پرسپولیس را شكست بدهد.

واقعا نمی‌دانم چه بگویم ما در بازی برابر استقلال از دقیقه یك حمله كردیم و چیزی حدود به 700 پاس به یكدیگر دادیم و مالكیت توپ كاملا در اختیار ما بود اما آنها تنها سه بار موقعیت ایجاد كردند و هر سه بار به گل رسیدند و فكر می‌كنم كه پرسپولیس در این بازی اصلا مستحق شكست نبود و استقلال فقط در این بازی به دنبال دفاع اتوبوسی بود.

  •     البته پرسپولیس در این بازی در خط دفاعی بسیار آسیب‌پذیر نشان داد.‌

وقتی تیمی سه گل می‌خورد یعنی در کار دفاعی مشکلاتی داشته است اما من معتقدم بچه‌های ما خیلی خوب بازی كردند و اگر كمی دقت می‌كردیم می‌توانستیم گل دوم را هم خیلی زود بزنیم و كار را در همان نیمه اول تمام كنیم.

  •     البته منصوریان هم در پایان بازی گفت كه بازیكنان باید جنبه داشته باشند.

خیلی دلم می‌خواست كه منصوریان جای ما بود تا ببینیم جنبه دارند یا نه اما باید بگویم كه منصوریان حالا كه تیمش برده است خیلی راحت این حرف‌ها را می زند اما چون اسمی نیاورده است ترجیح می‌دهم جواب منصوریان را ندهم و خیلی حرف‌ها در مورد منصوریان دارم.

  •     از درگیری با رحمتی صحبت كن؟

من نمی‌دانم بازیكنی كه اخراج می شود برای چه دوباره به زمین مسابقه باز می‌گردد مگر این تیم سرمربی ندارد كه دروازه‌بان تیم تركیب می‌چیند. او بعد از اخراج در زمین مانده بود و تركیب تیم را می‌چید و به هر كس می‌گفت كه در كجای زمین قرار بگیرد و بازی كند. چنین چیزی در هیچ جای دنیا دیده نشده.

  •     نظرت در مورد داوری چه بود؟

به نظرم داور در نیمه دوم یك پنالتی را روی من نگرفت و همچنین دروازه‌بان حریف 5 دقیقه وقت تلف كرد اما داور حتی 3 دقیقه‌ای را كه خودش اعلام كرده بود نگرفت.

  •     چرا با رحمتی درگیر شدی؟

شما نگاه کنید که امید ابراهیمی چطور مرا گرفته است. روی آن صحنه من به رحمتی نخوردم و فکر کنم خود ابراهیمی به او برخورد کرد. با این حال بازی در جریان است و ما در اوج حمله هستیم اما آقای رحمتی روی زمین نشسته و فحش می‌دهد. کمیته انضباطی و اخلاق باید این صحنه‌ها را نگاه کنند. جالب بود که با همان دست مثلا مصدومش، بلند شده بود و می‌خواست مرا بزند.

  •     گویا به هم فحش هم دادید؟

من نمی‌دانم رحمتی چه چیزی گفت اما دائما داد و بیداد می‌کرد. من به او گفتم بلند شو فوتبال بازی کن. گفتم که مردانه بازی کن. گفت که تو مرا زدی، گفتم که چه ارتباطی دارد، درگیری است و شاید هر برخوردی پیش بیاید. به رحمتی گفتم این فوتبال نیست که بازی می‌کنی.

  •     در پایان بازی هم با هم درگیر شدید.

رحمتی اخراج شده بود و باید بیرون می‌رفت. بعد از سوت پایان بازی رحمتی سمت من آمده و کری خوانی می‌کند. ابراهیمی و چینی شاهد این ماجرا هستند. باور کنید اگر این 2 نفر نبودند، من با رحمتی درگیر می‌شدم. اگر وجود داشته باشند، راستش را می‌گویند. من بازی را باختم، چه چیزی می‌توانم به رحمتی بگویم؟

۳ ۱۳  
آی اسپورت
2017-02-14 15:57:00
نظر دهید

۱۳ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
دمت گرم..هم گل رو زدی هم روش رو کم کردی...البته چندتا رو داره چون بسیار ریاکار هست
هرمز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
یه هم برنده شدی هم مینوشتی! گل خطا. باخت تحقیرآمیز . خودشم که محروم شد. استقلال حسینی رو جای رحمتی داره ولی لنگ جای بلال کسی رو نداره. مشخصه حال کی گرفته شده
محمد
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
سید جلال با احساسات بازی میکنه نه با هوشمندی طبیعیه سالهای آخر فوتبالشه و میخواد یه جام بیاره ولی چه فایده داره دعوا دقیقه نود
۴
محسن
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
جلال حسینی کاپیتان تیم ملی ماست و دوسش داریم، ولی آقای حسینی پارسال استقلال تو دربی ۴ تا خورد و طارمی جلوی روی رحمتی ۴ نشون داد، و حتی بد ترین مدل خوشحالی بعد گل که توهین آمیز هم بود انجام دادن، بازی با صبا که جلوی چشم دروازه‌بان حریف بعد گل معاجمتون کری خوند رو فراموش نکنین، ما جنبه باخت رو رعایت کردیم ولی شما نه، البته شما استثنا هستی و هنوز هم دوست داریم ، ایشالا با تیم ملی میریم جام جهانی
واقع بين
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
كاپيتان تيم ملي بود ... لنگي ها امسال هم دربي رو از دست دادن هم جام جهاني رو .. و هم انشالله آخر فصل قهرماني رو !!!!!
ذرت بلال
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
اخه مردک پارسال چهارتا زدین تو روی رحمتی چهار نشون دادین مگه کسی کارتون داشت؟ مگه این اتفاقا افتاد؟ تویی که اونجات سوخته از باخت جنبه ندارین جنگ راه میندازین تو پشم منصوریان هم نیستی گاگول
هرمز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
حرفاتو توی زمین میزدی که لوله نشی نه مصاحبه
محمد
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۸
لوله؟؟؟ توصیه میکنم ی سر به آمار بازی بزن. باخت پرسپولیس به اون روی فوتبال. ولی لوله کرد اف سی باس (اتوبوس) رو.
لنگي خواهر استقلال ....
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
سيد بلال وحشي ... پاره پاره شدي وحشي .. گلت هم كه خطا بود .. ريدي ...
ss
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
آره تو راست میگی، امید رو تو پنالتی کرد ، گل توهم سالم بود خخخخخ!
اصلا تو زورو
ss
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
آره تو راست میگی، امید رو تو پنالتی کرد ، گل توهم سالم بود خخخخخ!
اصلا تو زورو
Edi
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
جناب حسینی منم همون جمله منصوریان رو تکرار میکنم لطفا جنبه داشته باش.من توی همه داربی ها به بازی شما توجه کردم،همیشه با بازیکنای استقلال مشکل دارین فقط مربوط به این بازی نیست.نمی خواد دیگه بازیکنای حریف رو بزنی تا باتعصب نشون بدی خودتو.اگه هم میدونین تا سوت رو بدن دست شما با یه چماق و هرکی رو صلاح میدونین تو زمین جریمه کنین و دیگه اینجوری تهدید به کتک زدن بازیکن حریفتون هم عملی میشه
۷
لنگ علی میرزای همه کیسه کش
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۹
تو که می گفتی فحش رکیک بهت داده؟ فیلمت هم هست؟ چیشد؟ الان میگی نمیدوم چی گفت؟ واقعا یه نتیجه و چهار تا گل و حتی یه جام انقدر ارزش داره که به خاطرش شخصیت خودتون رو به لجن می کشونین؟ فوتبالیستای لیگمون عین بچه های ده ساله هستن. لوس و بی تربیت و پر مدعا. جای اینکارا برین یه ذره حرف زدن یاد بگیرین. ماشالا همه تون هم عین هم حرف میزنین. چه موقع بردن چه موقع باختن. . سید جلال حسینی و مهدی رحمتی بضاعت و استاندارد شعور در فوتبال ایران هستن. از یه طرف ذکر و دعا و فلان از طرف دیگه فحش ننه به هم میدن. جمع کنید بابا. میلیارد میلیارد میگیرین کشتی کج بازی میکنین جای فوتبال.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر