فهرست
رونمایی بارسلونا از مثلث MSG در بازی با والنسیا
رونمایی بارسلونا از مثلث MSG در بازی با والنسیا

رونمایی بارسلونا از مثلث MSG در بازی با والنسیا

آی اسپورت - بارسا لالیگای امسال را خوب شروع نکرده و در پایان هفته سوم، 5 امتیاز از اتلتیکو مادرید صدرنشین عقب افتاده است. یک باخت و یک تساوی در همین ابتدای کار بدین معنا است که تیم والورده در ادامه فصل چندان جای لغزشی نخواهد داشت. از این رو بازی هفته چهارم در نیوکمپ مقابل والنسیا اهمیت بسیار زیادی دارد و خبر خوب برای آبی اناری‌ها اینکه بالاخره می‌توانند مسی را در این فصل در میدان ببینند.

طبق گفته منابع موثق، فوق ستاره آرژانتینی که در اولین روز بازگشت به تمرینات بارسا مصدوم شده بود و هر سه بازی ابتدای فصل را از دست داد، آخرین مراحل ریکاوری خود را سپری می‌کند و اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای طی روزهای آتی رخ ندهد، در ترکیب بارسا برای بازی شنبه قرار خواهد داشت. وضعیت سوارز هم که در دیدار مقابل بیلبائو آسیب دید، مانند مسی است و او هم فاصله‌ای تا بازگشت به میادین ندارد و انتظار می‌رود مقابل والنسیا در ترکیب باشد. بنابراین بارسا احتمالا برای اولین بار رسما از مثلث جدید خط حمله‌اش در نیوکمپ رونمایی خواهد کرد.

خبر دیگر از مصدومان بارسا اینکه دمبله قطعا به بازی با والنسیا نمی‌رسد. او هم در دیدار مقابل بیلبائو مصدوم شد و پزشکان دوره‌ای 5 هفته‌ای را برای ریکاوری او پیش بینی کردند. دمبله هنوز یک هفته تا ده روز به تمرین نیاز دارد تا آماده بازگشت به میدان شود.

     
آی اسپورت
2019-09-09 16:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر