فهرست
احضار ادمین‌ها، شایعه یا واقعیت؟
احضار ادمین‌ها، شایعه یا واقعیت؟

احضار ادمین‌ها، شایعه یا واقعیت؟

آی اسپورت – شنیده می‌شود پس از اعتراض هواداران استقلال علیه وزارت ورزش و جوانان درخواستی از سوی این وزارت‌خانه برای نیروی انتظامی در جهت برخورد با ادمین‌های تعدادی از پیج‌ها و کانال‌های هواداری استقلالی ارسال شده است. در صورت درستی این خبر، آنها بدترین روش ممکن را انتخاب کرده‌اند‌. اگر وزارت ورزش از چند کارشناس مجرب شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برد، راههای منطقی و کم هزینه‌ای وجود داشت که بتواند با رسانه‌های هواداری تعامل مناسبی ایجاد کند.

آیا این روزها کامنت‌های مردم زیر پست‌های مقامات رده بالای دولت را نمی‌خوانید؟ حجم زیادی از اعتراض‌ها با ناسزا نوشته شده اما آیا حسن روحانی نام همه این افراد را برای نیروی انتظامی ارسال کرده؟ رفتار برخی أدمین‌ها در شبکه‌های اجتماعی البته بی‌مسئولانه و قابل انتقاد و اصلاح است اما اقتدار و آستانه تحمل یک وزارت‌خانه باید فراتر از این احضارهای فله‌ای باشد. گیرم که چند نوجوان و جوان هم احضار شدند و آنها هر روز در ستایش از وزیر ورزش و داورزنی دست به کیبورد بردند، با کامنت‌ها چه می‌کنید؟ آیا فضا تغییر می‌کند؟ امیدوارم همین امروز این شایعه از طرف وزارت ورزش تکذیب شود.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-08-18 12:21:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش6
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
تا دیروز جمعیت میلیونی هوادار ها بودند که بنا بر فتوای یه روانی شیرین عقل ( ش.کیروش پسند ) میرفتند فحش میدادند

الان شدند یه مشت نو جوان

ترسیدید کیروش اسپورت رو هم ببندند ؟؟؟ امیر پور رو ببرند بهش شیشه نوشابه بدند جا بجا کنه ؟؟؟
۴
....
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
الان شدن نوجوان؟؟؟ چطور فحش ناموس میدادن و عربده میکشیدن نوجوان نبودن؟؟؟ فیلم جعل میکردن نوجوان نبودن؟
۵
حرف حساب
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۷
اتفاقا راه درستش همینه! یه مشت آدم عقده ای معلوم الحال مدیریت این ادمین ها رو به عهده دارند که آخرین گندشون هم درست کردن فیلم با صدای جعلی در بازی فولاد پرسپولیس بود که باعث اون فاجعه در ورزشگاه غدیر شد! اینها وقتی میبینند تیم داغونشون با وجود هزینه های چند ده میلیاردی امسال هم چیزی نمیشه میخوان با دست زدن به این کارهای کثیف تیمهای دیگه رو با مشکل روبرو کنند! از مکتب استقلال جز این انتظار نمیره!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر