فهرست
سوژه روز؛ عادل به ایران و کی‌روش رای نداد
سوژه روز؛ عادل به ایران و کی‌روش رای نداد

سوژه روز؛ عادل به ایران و کی‌روش رای نداد

آی اسپورت - «ورلد ساکر» که هر سال با نظرسنجی بین روزنامه‌نگاران مطرح دنیا بهترین‌های فوتبال جهان را انتخاب می‌کند، در سال 2017 تیم ملی ایران را به عنوان دومین تیم دنیا و کارلوس کی‌روش را نیز به عنوان نهمین مربی برتر دنیا معرفی کرد.

این نشریه آمریکایی نام رأی دهندگان را هم منتشر کرده ,و عادل فردوسی‌پور تهیه کننده و مجری برنامه 90 به عنوان نماینده ایران در این نظرسنجی شرکت کرده است. نکته جالب اینجاست که فردوسی‌پور در بین نفرات برتر نه ایران را انتخاب کرده و نه کارلوس کی‌روش را، با این حال تیم ملی به عنوان دومین تیم برتر دنیا و کی‌روش به عنوان نهمین تیم برتر انتخاب شد. او به رئال مادرید و زیدان رأی داد.

در صورتی که آرای فردوسی‌پور به ایران و کی‌روش بود، اکنون تیم ملی فوتبال کشورمان به تنهایی در رده دوم برترین تیم‌های دنیا قرار می‌گرفت، چراکه اکنون این جایگاه را با برزیل، ایسلند، آلمان و موناکو به صورت مشترک در اختیار دارد. کی‌روش هم که با یک رأی در رده نهم قرار گرفته، در صورت داشتن دو رأی به رتبه هفتم مشترک با یواخیم لو از آلمان و آنتونی کونته، سرمربی چلسی می‌رسید.

 

تسنیم

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-12-30 10:54:00
نظر دهید

۴ نظر
shahab.ir
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
حتما لیورپول رو انتخاب کرده با کلوپ.. خخخ
۳
آنتی شومن
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۴
قابل توجه ذوب شدگان در برانکو.که هزارتا تهمت به فردوسی پور میزدن.که کیروشی پور هست.ولی باز کیروش با رای بقیه در رده نهم ایستاد.برانکوی شما به نظرتون‌چندم‌میشد.اگه قرار بود تو این لیست باشه.
اشکان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۶
اگه به کروش رای داده بود که الان صد نفر با نام کاربری "کروشی پور" ریخته بودن اینجا داشتن فحاشی می کردن!
۹
علی زارع
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
اگر قرار بود عاقلانه رای نده که امروز بهترین ایران نبود
دنبال اینظور رای ها میگردید
برید دنبال خیابانی کودن و شومن.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر