فهرست
لطف پرستش به مسی؛ شهرت او را خراب نمی کنم
لطف پرستش به مسی؛ شهرت او را خراب نمی کنم

لطف پرستش به مسی؛ شهرت او را خراب نمی کنم

آی اسپورت – تقریبا حدود یک هفته قبل بود که خبر عجیبی منتشر شد. اینکه رضا پرستش بدل ایرانی مسی در مسکو دستگیر شده. خبری که البته خیلی زود تکذیب شد و حالا رضا پرستش در گفتگو با روزنامه اعتماد درباره آن ماجرا توضیح داده است:" مردم خيلي به من لطف دارند و زماني كه مي‌خواهم جايي بروم كه مركز تجمعات است، بايد با اسكورت پليس بروم تا دچار مشكل نشوم. رفتار پليس روسيه با من عالي است و خيلي كمكم مي‌كنند. بيشتر جاها همراهم هستند و حواس‌شان هست دچار مشكل نشوم. اگر آنها نبودند شايد همه‌چيز به اين خوبي كه الان پيش مي‌رود پيش نمي‌رفت و با مشكلاتي روبه‌رو مي‌شدم." نکته مهم دیگر این مصاحبه پاسخ پرستش به سئوالی درباره مسئولیت شبیه بودن به ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال است:" مسووليت بزرگي روي شانه‌هاي من است. حالا ديگر خيلي از كارها را نمي‌توانم انجام بدهم. ممكن است عكسي از من بيرون بيايد كه روي شهرت مسي اثرگذار باشد. من خيلي نمي‌توانم در مكان‌هاي عمومي ظاهر شوم و هر جا بروم تجمع مي‌شود. جداي از جذابيت‌هايي كه ابتداي مصاحبه با شما عنوان كردم، اين سختي‌ها هم هست."

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-06-19 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
جل الخالق...
۸
محسن
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
خدایا،سر خودم را به کدام سنگ خلا(wc)بزنم؟ چون از نظر قیافه به او شبیه هستم مسئولیت سنگینی روی شانه من است!!! سالها قبل یک آرایشگر،در جنوب شرق آسیا بود که کاملا شبیه اوباما بود.وقتی از این تشابه سوال کردند گفت بعضی توریستها تقاضای سلفی گرفتن دارند و این برای کار من،مزاحمت است.کاش شکل اوباما نبودم یا دوره ریاست اوباما زودتر تمام میشد!!!! شخصا دوست دارم مسی دوباره صورتش را تیغ بزند تا این دلقک بازی هم تمام شود.مسئولیت سنگین تو حلقم!
۱
حرف حساب!
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
متاسفانه آب که سربالا بره این اتقافات می افته
سایت محترم isport لطف کنید از این احمق خبری نذارید احساس نکنه عددی شده واسه خودش.. ارزش سایت شما فراتر از پرداختن به این نگون بخت های بی خاصیته..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر