فهرست
اتفاق روز؛ آشتی قلعه‌نویی و فردوسی‌پور
اتفاق روز؛ آشتی قلعه‌نویی و فردوسی‌پور

اتفاق روز؛ آشتی قلعه‌نویی و فردوسی‌پور

آی اسپورت- با انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان مربی ماه فوتبال ایران از سوی برنامه 90 و مصاحبه او با این برنامه، به نظر می‌رسد روابط قلعه نویی و فردوسی پور رو به بهبود است. این در حالی است که در سال‌های گذشته رابطه این دو نفر به بدترین شکل دنبال می‎شد و حتی در مقطعی امیر قلعه‌نویی از عادل فردوسی‌پور شکایت هم کرده بود.

نشانه‌های بهتر شدن روابط قلعه‌نویی و فردوسی‌پور از مدتی پیش دیده می‌شد. تا چند ماه پیش قلعه‌نویی در تک‌تک مصاحبه‌ها و نشست‌های خبری خود به فردوسی‌پور و برنامه 90 حمله می‌کرد. این فقط بخش کوچکی از جملات ژنرال درباره فردوسی‌پور در سال‌های گذشته است.

  • برنامه نود يك ابزار است كه مي‌خواهد خيلي از مشكلات و ضعف‌هاي جامعه را پوشش دهد اما بعدا مشخص مي‌شود كه 90 چه خيانتي به فوتبال ايران كرده است.

  • آن روزی که در برنامه 90 روی سه خط، سه مدیر به هم می‌پریدند و مجری می‌خندید یا آن روزی که بازیکن را می‌آورد به برنامه‌اش تا علیه مربی‌اش حرف بزند، فوتبال ایران سقوط کرد. 15 سال است همین آقایان سوار هواپیمای فوتبال شده‌اند و مامور بودند تا آن را از جامعه دور کنند تا با سقوط فوتبال به هدف‌شان برسند.

  • ببین من چقدر بدبخت شده‌ام که فردوسی‌پور درباره شخصیت حقیقی و حقوقی من حرف می‌زند.

  • این آقا دارد فوتبال ایران را نابود می‌کند. اگر در دایره دوستانش نباشی می‌شوی مافیا. تا حرف هم می‌زنی هزارتا انگ به تو می‌چسبانند. این آدم دارد به فوتبال ما خیانت می‌کند.

  • عادل فردوسی‌پور دو هدف داشت؛ یکی نرسیدن من به نیمکت تیم ملی و دیگری قهرمان نشدن سپاهان. در اولی موفق بود اما در دومی ناموفق.

  • تو و برنامه‌ات ابزاری هستید تا به جامعه و فوتبال خیانت کنید. به قرآن اگر فوتبال ما 90 نداشته باشد، از سطح آسیا هم بالاتر می‌رود. با برنامه‌اش فوتبال را به این روز انداخته است.

  • والیبال ایران چرا پیشرفت کرد؟ چون یک عده از آدم‌های فوتبال در آنجا نیستند. کسی در آنجا با قلم و میکروفون آلوده به دنبال تخریب و فراری دادن تماشاگران نیست. آنجا برنامه‌ای ماموریت ندارد تا والیبال را به مسیر نابودی بکشاند.

  • راجع به ما صحبت می‌کنند؛ جواب بدهیم می‌گویند چرا جواب می‌دهی. جواب ندهیم می‌گویند ریگی به کفش دارد. شکایت هم کنیم می‌گویند بزرگ‌تری چرا شکایت کردی... فلان بازیکن علیه ما حرف می‌زند و بعد می‌گویند بزرگ‌تر هستی جوابش را نده، جواب ندهیم می‌گویند ریگی به کفش دارد. حالا هم از این برنامه شکایت کردم و قانون می‌گوید حق با من است یا نه و من از رای دادگاه تمکین می‌کنم.

بعد از تمام این مصاحبه‌ها، مدتی بود که قلعه‌نویی در مصاحبه‌هایش علیه فردوسی‌پور موضع نمی‌گرفت. آخرین انتقاد او از مجری 90 به بازی ایران و سوریه برمی‌گردد. ژنرال از فردوسی‌پور به دلیل سکوتش درباره عدم حضور زنان در استادیوم‌ها و نپرداختن او به ماجرای مسعود شجاعی انتقاد کرد و بعد از آن دیگر هرگز علیه فردوسی‌پور حرف نزد. دومین نشانه بهبود روابط این دو نفر هم چند هفته پیش دیده شد. جایی که هر دو به مراسم رونمایی از مستند فرشاد آقای گل دعوت شده بودند. در این مراسم صندلی‌های فردوسی‌پور و قلعه‌نویی فاصله کمی از هم داشت و فردوسی‌پور برای نشستن روی صندلی خود از مقابل قلعه‌نویی عبور کرد و با او روبوسی هم کرد.

حضور قلعه‌نویی مقابل دوربین 90 و حرف زدن درباره انتخابش به عنوان مربی ماه فوتبال ایران از سوی این برنامه آخرین قدم مثبت این دو نفر برای آشتی بود. یادمان نرفته که قلعه‌نویی همین چند سال پیش اعلام کرده بود که هرجا میکروفون و دوربین برنامه 90 را ببیند حرف نخواهد زد. اما اتفاقات به شکلی رقم خورد که سرانجام این دو نفر آشتی کردند و حالا حتی این احتمال وجود دارد که قلعه‌نویی به زودی به عنوان میهمان هم در برنامه 90 حاضر شود.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-02-06 15:53:00
نظر دهید

۵ نظر
یوسف
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
چه اتفاق میمونی!
۵
هواداردوآتیشه
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
این فردوسی پور در واقع دوست و دشمن براش معنایی نداره. افراد رو تاوقتی که به دردش بخورن دوست وتا مدتی که بهشون احتیاج نداره دشمن ...... مطمئن باشید این هم نقشه ایییه
حمید
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
بر طبل شادانه بکوب
۲
قربعلی چوماق
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
این مافیای ظالم کیروشی پور هرکی رو که براش شاخ بشه با مدد از رانتی که از صداو سیما که متعلق به بیت المال است به محاق و دردسر می اندازه.حالا که نمی تونه در دوسنگر با دشمن قوی بجنگه با قلعه نوعی صلح می کنه تا بره سروقت کریمی .....بعد فلانی....بعد ...... مافیای کثیف.....
اراسگو عالیجناب خودشیفته
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
باید رید توی همچین مغزی که چنین احمقانه استدلال میکنه. توی این مملکت هر کسی رو که میخواد برای این مملکت قدمی برداره میکوبند. ایام دهه فجر رو یادتون نره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر