فهرست
نوید‌کیا به رقیب سپاهان «بله» می‌گوید؟
نوید‌کیا به رقیب سپاهان «بله» می‌گوید؟

نوید‌کیا به رقیب سپاهان «بله» می‌گوید؟

آی اسپورت - طبق شنیده‌ها مدیران باشگاه ذوب‌‎آهن اصفهان در دو مقطع زمانی مختلف با محرم نویدکیا مذاکراتی داشته‌اند که مقطع دوم همین چند روز قبل بود. در یک مقطع زمانی که علیرضا منصوریان از ذوب‎آهن اصفهان رفتنی شد، مسئولان این باشگاه با نویدکیا کاپیتان پیشین سپاهان و چهره سرشناس فوتبال استان اصفهان صحبت کردند، اما نزدیکان این بازیکن می‌گویند او به خاطر سپاهان به تیم رقیب نرفت. حالا هم که رادولوویچ با باشگاه اصفهانی قرارداد بسته، شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه ذوبی‌ها دوباره با محرم تماس گرفته‌اند و منتظر پاسخ او هستند.

تفاوت این دو مقطع زمانی مختلف در این است که حالا بازی‌های رفت و برگشت سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان انجام شده و لازم نیست نویدکیا مقابل تیم سابقش روی نیمکت بنشیند. از سوی دیگر، هنوز این نگرانی برای باشگاه‌ها وجود دارد که قطع همکاری با مربیان و بازیکنان خارجی در فصل بعد، به صورت قانون از سوی وزارت ورزش و جوانان اجرایی شود که در این صورت، ذوبی‌ها چاره‌ای جز خداحافظی با رادولوویچ ندارند.

باید دید آیا نویدکیا در روز‌های شروع مربیگری‌اش این تصمیم مهم را می‌گیرد که به جای سپاهان، سر از ذوب‌آهن دربیاورد یا ترجیح می‌دهد همچنان بیرون گود بماند و به رقیب سنتی سپاهان «بله» نگوید. گفته می‌شود محرم نویدکیا قبلاً از باشگاه ماشین‌سازی تبریز هم پیشنهاد داشت. از سوی دیگر، این شایعات هم به گوش می‌رسد که با پایان یافتن این فصل، قرارداد امیر قلعه‌نویی با باشگاه سپاهان به اتمام می‌رسد و مدیران فعلی، چندان تمایلی به ادامه همکاری با این مربی ندارند، زیرا به اهداف اصلی خود یعنی قهرمانی در این فصل نرسیدند یا از این هدف دور شده‌اند. به همین علت بود که مسعود تابش را از مدیرعاملی باشگاه کنار گذاشتند و شاید بعد از تابش، نوبت به قلعه‌نویی برسد. در این صورت، جا برای بازگشت نویدکیا به سپاهان باز می‌شود.

     
آی اسپورت
2020-05-25 01:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر