فهرست
موافقیم.... هر فردی در حوزه خودش باشد
موافقیم.... هر فردی در حوزه خودش باشد

موافقیم.... هر فردی در حوزه خودش باشد

آی اسپورت - بعد از مطرح شدن نام فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی، حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شد. اجازه بدهید در این باره چند خط بنویسیم:

 

۱- آیا با همان جدیت که با فرهاد مجیدی برخورد شد، با دیگران، بهتر بگوییم افراد خاص هم برخورد شد؟‌ می‌دانید که حجم ارزهای ۴۲۰۰ تومانی بسیار بالا بود و آمار مشخصی از سرنوشت آن منتشر نشده است.

 

۲- گفتند فوتبالیست‌ها به کار خودشان بپردازند. بسیار حرف سنجیده‌ای است و با آن کاملاً موافقیم‌ اما آیا آنها در فوتبال تنها هستند؟ فوتبال کاملاً در اختیار فوتبالی‌هاست؟‌ آیا شهرت فوتبال، چهره‌های سیاسی و غیرمتخصص در فوتبال را اغوا نکرده است؟ آیا سیاسیون اجازه می‌دهند فوتبال نفسی به آرامی بکشد؟

 

۳- چه کسی گفته فردی که روزگاری در فوتبال حضور داشته، اکنون حق تجارت ندارد؟ منظور ما حمایت از فرهاد مجیدی و افراد خاص نیست. حرف ما این است که باید کلام در دل خود، منطقی داشته باشد که از اصل حرف دفاع کند. منطق این کلام کجاست که فوتبالی‌ها حق ورود به عرصه بازرگانی ندارند؟

 

۴- بسیار پسندیده است اگر فوتبالی‌ها در فوتبال کار کنند اما وقتی چند صد پیشکسوت داریم و تنها ۱۶ تیم لیگ برتری، ۱۸ تیم لیگ دسته اولی و ۲۸ تیم دسته دومی، این چند صد پیشکسوت باید در کدام فضا نفس بکشند؟ حتی بعضی از تیم‌های لیگ برتری هم به قراردادشان پایبند نیستند چه رسد به لیگ‌های پایین‌تر که پولی در آن نیست. می‌شود بفرمایید پیشکسوتان اگر جای دیگری فعالیت نکنند، چگونه باید زندگی بگذرانند؟

 

خبر ورزشی 

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2020-11-19 12:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
یقنعلی برات زاده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۳۶
به نظر من هم فوتبالی حق تجارت دارد ولی مسئله این است که حق دروغگویی ندارد وقتی نماینده مجلس با سند و مدرک اعلام میکند ارز گرفته ف میم مشابه قضیه دوپینگ و خداحافظی شدنش پنهان کاری نکند
۹
اقلیت تاس
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۴:۰۲
کیسه کش ماله بکش
۹
مازیار
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۵:۳۱
جناب آقای جوادی
مسئله نفس تجارت و یا تاجر نیست
مسئله این است که شخصی که با صراحت میگوید هیچ فعالیت تجاری در داخل ایران ندارد از رانت خاصی جهت ارز ۴۲۰۰ تومانی استفاده کرده یا خیر .
۸
وحید
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۶:۱۲
نویسنده این مطلب نمونه کامل یک آدم فاسده، اگه مملکت قانون داشته باشه در مورد این آقا تحقیق میشه که سریعا مجازات میشه
۵
متخصص عاسیا
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۲:۱۲
ریقو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر