فهرست
منصوریان؛ متخصص شروع‌های بد
منصوریان؛ متخصص شروع‌های بد

منصوریان؛ متخصص شروع‌های بد

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان سابقه 4ساله در لیگ برتر دارد و فقط در سال اول لیگ را خوب شروع کرده است. این فصل دومین باری است که منصوریان لیگ را در استقلال شروع می‌کند. شروع استقلال که با بازیکنانی که جذب کرده مدعی قهرمانی محسوب می‌شد خوب نبوده است و انگار منصوریان به آغاز بد در لیگ برتر عادت کرده است. استقلال منصوریان در 4 هفته ابتدایی لیگ گذشته از این فصل هم بدتر نتیجه گرفت. آن‌ها حالا از 4 بازی، 4 امتیاز گرفته‌اند. دو باخت، یک مساوی و یک برد. فصل گذشته آن‌ها دو باخت داشتند و دو مساوی و دو امتیاز.

شروع‌های بد منصوریان محدود به استقلال هم نبوده است. منصوریان دو فصل پیش در نفت تهران هم در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفت. سه مساوی و یک باخت در 4 بازی اول و البته هفته پنجم را هم به استقلال باختند. تنها شروع به نسبت خوب منصوریان به دوره چهاردهم لیگ برتر برمی‌گردد. زمان که او برای اولین سرمربی یک تیم لیگ برتری می‌شد. و البته این شروع خوب هم با باخت همراه بوده است. آن‌ها با پرسپولیس در هفته اول مساوی کردند، به راه‌آهن باختند و بعد دو پیروزی برابر استقلال خوزستان و سپاهان کسب کردند. 4 بازی و 7 امتیاز بهترین رکورد علیرضا منصوریان برای شروع لیگ بوده است. شروعی که حتی با استقلال هم برای او فعلا مثل یک رویا است.

با همه این‌ها تیم منصوریان حتی وقتی لیگ را بد شروع کرده آن را خوب تمام کرده است. سوم در فصل اول، و پنجم در فصل دوم با نفت تهران و دوم با استقلال، نتایج در کل بدی برای منصوریان نبوده‌اند اما این فصل استقلالی‌ها جز با قهرمانی راضی نمی‌شوند و در لیگ رقابتی امسال شروع بد راه قهرمانی را دشوارتر از همیشه می‌کند.  

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-08-19 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ژان وال ژان
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
آبرو نداریم بریم تو کوچه
هرجا میریم مارو مسخره می کنند و طعنه می زنند
آقای منصوریان جان مادرت به این حقارت پایان بده!
۴
ژان والژان هستم یک .....‌ .......
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
این اتحاد واقعن زیباست
اینکه آی اسپورتی ها و استقلالی ها و پرسپولیسی ها دوست دارند منصوریان بماند جالب و قابل توجه است...
همگی ازین مربی جوان حمایت کنیم تا استقلال را به جایگاه واقعی خودش برساند.
#من_یک_منصوریتی_هستم
بهروز سرخ دل
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
شروع ازدیاد رستورانهاش که بد نیس،.ادامه بده شومن .این جماعت هالو را هالوتر کن
۸
666666
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
این ک اشکالی نداره استقلال خودش متخصص آسیاست و همه متخصص ها تو استقلالن.
منصوریان متخصص شروع بد
منصوریان متخصص نابود کردن ملی پوش
جباری متخصص مصدومیت
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر