فهرست
غیبت بزرگ؛ کناره‌گیری جوکوویچ از اوپن قطر
غیبت بزرگ؛ کناره‌گیری جوکوویچ از اوپن قطر

غیبت بزرگ؛ کناره‌گیری جوکوویچ از اوپن قطر

آی اسپورت- نواک جوکوویچ، قهرمان شش دوره مسابقات اپن استرالیا که قصد دارد دو هفته‌ دیگر در بازی‌های گرند اسلم شرکت کند از مسابقات اپن قطر که هفته‌ بعد برگزار می‌شود کناره‌گیری کرد.  نواک جوکوویچ در شش ماه گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی ناحیه آرنج از مسابقات تنیس دور بود. او قصد دارد که در هفته‌ دیگر در مسابقات اپن استرالیا  حضور پیدا کند. جوکوویچ  خبر داد که به دلیل آسیب‌دیدگی در مسابقات اپن قطر بازی نخواهد کرد. جوکو پیش از این از مسابقات تنیس ابوظبی نیز کناره‌گیری کرده است. جوکوویچ در مسابقات بریزبین نیز حاضر نمی‌شود.

جوکوویچ با انتشار پیامی خبر داد: متاسفانه شرایط آرنجم بهتر نشده و احساس درد می‌کنم. تیم پزشکی من ترجیح داد که فعلا به درمان‌ها ادامه‌ دهم. تنها زمانی که ۱۰۰ درصد آماده باشم می‌توانم به مسابقات برگردم. امیدوارم زودتر این اتفاق بیفتد. از همه کسانی که به من کمک می‌کنند، متشکرم.

جوکوویچ از مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون تاکنون در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده است. تنیسورهای مطرح دیگر همچون رافائل نادال و اندی ماری نیز دچار آسیب‌دیدگی هستند در مسابقات پیش از گرند اسلم استرالیا شرکت نمی‌کنند. اندی ماری تنها چند روز پیش در یک بازی از مسابقات ابوظبی شرکت کرد و بازی را به باتیستا واگذار کرد.

ماری بعد از بازی با باتیستا درباره شرایطش گفت‌: من در شروع کمی کند بودم. روبرتو یکی از بهترین بازیکنان جهان است. وقتی که برای مدتی در این سطح بازی نکرده باشید کمی طول می‌کشد که بتوانید برگردید. من باید پیشرفت کنم.

     
آی اسپورت
2017-12-31 19:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر