فهرست
انتقاد کرانچار؛ خائن‌ها به ما بازیکن ندادند!
انتقاد کرانچار؛ خائن‌ها به ما بازیکن ندادند!

انتقاد کرانچار؛ خائن‌ها به ما بازیکن ندادند!

آی اسپورت – امروز وزیر ورزش به همراه اهالی فدراسیون فوتبال به تمرینات تیم امید رفت تا از وضعیت این تیم در آستانه بازی‌هایی آسیایی باخبر شود. زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید در حاشیه تمرین امروز از تیم‌هایی که به تیم امید بازیکن ندادند به شدت انتقاد کرد و گفت: «فکر می‌کنم این موضوع باعث افتخار باشگاه‌ها است که بازیکنانشان بتوانند در این رقابت‌های بزرگ حضور یابند، اینکه چرا بازیکن ندادند باید از مسئولان باشگاه‌ها سوال کنید و آنها باید مقابل ملت ایران پاسخگو باشند که چرا از حضور در اردوی تیم امید ممانعت کردند.در مورد گروه تیم امید هم بگویم فعلاً ما می‌دانیم که با این حریفان بازی داریم و چیزی که مربوط به من است در گروه دشواری با حضور عربستان، کره‌شمالی و میانمار قرار گرفتیم.»

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-07-22 13:21:00
نظر دهید

۵ نظر
بهزاد
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
اون موقع که با رفیق دلالت به تیم ملی بازیکن نمیدادی خائن نبودی حالا که خودت سرمربی تیم ملی شدی اونم نه بزرگسالان بلکه امید برای بازی های کم ارزش آسیایی نطقت باز شده و لب به اعتراض گشودی؟ تا دیروز کی روش زیاده خواه بود و حق با تو اون رفیق دلالت بود حالا بقیه خائن شدن؟ فکر نکنم پر رو تر از شما کروات ها تو جهان پیدا بشه.
۷
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
کیسه کشا با شماس . مگه شماها خشتک نمیدریدید برای وطن؟!
بابک
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
کیسه کش ها بازیکن بدید خاین ها
**
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
عجب !!!!!دنبال بازیکن هستی.چطور اون موقع که کیروش فریاد میزد امثال برانکو بخاطر اینکه فوقش جلو عربها پنچ تا گل بخوره به تیم ملی بلزیکن نمیداد همتون خفه خون گرفته بودید
۲
شاهین بوشهر بهترین تیم ایران
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۵
تو متن خبر که ننوشته خائن ها،این تیترو از کجا آوردی؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر