فهرست
قابِ روز:‌ مي‌خنديم اما فراموش نمي‌كنيم!
قابِ روز:‌ مي‌خنديم اما فراموش نمي‌كنيم!

قابِ روز:‌ مي‌خنديم اما فراموش نمي‌كنيم!

 آی اسپورت- از زمان پیوستن برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس، هیچ شکستی به اندازه باختن به استقلال در دربی پایتخت، آرامش را از اردوی قرمزهای تهران نگرفته بود. ستاره‌های پرسپولیس در پایان بازی از سوی هواداران تشویق شدند اما پي بردن التهابِ رختكن اين تيم كار چندان دشواري نبود. سرخپوشان ساعاتي نفريني را پشت سر گذاشتند اما در فاصله يك روز به برگزاري بازي حساس با سپاهان، بالاخره از گردنه‌هاي صعب‌العبور شكست رد شدند و از تلخي‌هاي نمايش ضعيف در دربي عبور كردند. طراوت، بار ديگر به جلسه تمريني و عكس‌هاي دسته‌جمعي پرسپوليس برگشت تا اين تيم در كنار همه فشارهاي روحي و مشكلات تدافعي، با شرايط خوبي مهياي برگزاري ال‌كلاسيكوي ايراني با سپاهان در آزادي شود. بدون ريكاوري روحي، پرسپوليس شانسي براي بازگشت به فرم خوب گذشته ندارد اما اين ريكاوري، نبايد به معناي فراموش‌كردن بازي بزرگ روز يكشنبه باشد. تصوير دربي با همه گزندگي‌اش، بايد تا پايان فصل در مقابل چشمان ستاره‌هاي پرسپوليس باشد تا فراموش نكنند پيروزي‌شان در هيچ مسابقه‌اي از پيش تعيين‌شده نخواهد بود. آن‌ها قبل از هر لبخند و هر عكس يادگاري، بايد به ياد بياورند كه با شكست در دربي، چيز زيادي از دست داده‌اند و كارهاي زيادي براي جبران عواقب اين نتيجه دارند.

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2017-02-15 14:55:00
نظر دهید

۱۱ نظر
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
نه چنین چیزی نیست .
این جوانان باید بدانند داربی های زیادی در پیش دارند و این پیروزیها دائمآ دست بدست می شود.
فردا روز دیگری است.
چهاردو پارسال تا مدتها خاطرمان را مشعوف میکند.
ده سال حسرت
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
این جوانان بخصوص سید بلال!!!
۴
پرسپولبس واقعی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۶
و
تو
۱
Gellshah
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
مطمئنا این باخت 3-1 هم تا مدتها خاطرتان را مغموم خواهد کرد که با درخشش فغانی سه دو شد ،سه دو با چهاردو هم فرقش یه گله گل من
۳
گل آقا
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
حسرت 5 ساله برد دربی با این بدبختهای بینوا چه کار کرده که با اینکه بردند هنوز دارند میسوزند!!
۲
مسعودم
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۵
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است
۴
موراتا
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
دست خدا به همراهتون
۴
حمید
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
نمی دونم مصاحبه های افشین قطبی یادتون هست یا نه. وقتی ازش پرسیدن کدوم بازی بیشتر از همه توی قهرمانیتون نقش داشت گفت بازی با استقلال اهواز. پرسپولیس اون بازی رو چهار به دو باخت و از اون موقع بود که همه گفتن پرسپولیس قهرمان نمیشه بجز خود پرسپولیسی ها که بعد از بازی هم قسم شدن قهرمان بشن و در نهایت دراماتیک ترین قهرمانی تاریخ ایران رو رقم زدن!
۶
بی نام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
منتظر یه شادی دیگه با طرفداران بعد باخت به سپاهان هستیم به سرکردگی دایوینگی
۳
reza
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
بازی با استقلال رو هیچوقت هیچ کس فراموش نمیکنه چون همه لنگیهای رو که میگفتن بهترین تیم تاریخ لیگ برتر هستش رو آتیش کشیدیم با تیمشون و کلی هم تلفات دادن
۱
majid22
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۴
عزیز جون شما تلفات ندادی فدراسیون دید فاصله بالای جدول زیاد شده گفت تلفات رو به خورده پرسپولیس بدیم و گرنه باخت بعد 5 سال واسه ما که صدریم ی اتفاق بود و گذشت.در ادامه میبینیم شما مسیرتون به کجا میره و ما کجا میریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر