فهرست
خداحافظی روز؛ عباس‌زاده از نساجی جدا شد
خداحافظی روز؛ عباس‌زاده از نساجی جدا شد

خداحافظی روز؛ عباس‌زاده از نساجی جدا شد

آی اسپورت - محمد عباس زاده کاپیتان تیم نساجی که این فصل با اتفاقات بسیار زیادی مواجه شد و در نهایت نتوانست فصل موفقی را پشت سر بگذارد، از این تیم مازنی خداحافظی و اعلام کرد که از این پس به عنوان یک هوادار در کنار نساجی خواهد ماند. او می‌گوید که بعد از صعود نساجی به لیگ برتر، «حواشی و دست های پشت پرده» سبب شدند تا نتواند از نظر ذهنی عملکرد خوبی در نساجی داشته باشد.

عباس زاده اشاره کرده که بسیاری از منتقدانش به خاطر این که «باج نداده» چنین صحبت هایی را مطرح می‌کردند: «آدمهایی به اسم منتقد برایم مسئله و حاشیه ساختن، به هرموضوعی دامن زدن و حاشیه سازی کردن. آنها منتقد نبودن، تخریب گر بودند»

وی در ادامه پیامش نوشت: «با تمام کم لطفی هایی که در این دوسال اخیر به من شد جَنگیدم، چون هَدفی جزء موفقیت تیمم، تیمی که من را به خودش مدیون کرده، تیمی که باعث پیشرفت و ارتقاء جایگاه فوتبالیم شد، در سر نداشتم.

محمد عباس زاده در حالی پیامش را با خداحافظی و تشکر از مالک، مدیرعامل و هواداران نساجی به پایان رساند که در قسمت کامنت ها بسیاری از نساجی چی ها خواستار بازگشت او شده اند اما به نظر می رسد عباس زاده در تصمیمش جدی باشد.

۱    
آی اسپورت
2020-09-05 00:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر