فهرست
ادعای روز؛ افتخار و بدهی را باهم بیاور
ادعای روز؛ افتخار و بدهی را باهم بیاور

ادعای روز؛ افتخار و بدهی را باهم بیاور

آی اسپورت- در شب جنجالی 90 پای علی فتح الله زاده را هم به حواشی اخیر باشگاه استقلال باز شد. نام فتح الله‌زاده وقتی مطرح شد که بحث درباره بدهی‌های باشگاه بود و افتخاری با لحنی عجیب او را به کشیدن چک بی محل متهم کرد. فتح الله زاده امروز در گفتگو با تسنیم جواب افتخاری را داد و درباره مسائل مطرح شده در برنامه 90 را داد.

فردوسی پور پیشرفت کرده

بدترین شب زندگی‌ام را سپری کردم. جالب اینجاست که خدا را شکر، عادل فردوسی‌پور پیشرفت عجیبی کرده و اجازه می‌دهد همه یک ساعت صحبت کنند و وسط صحبت کسی نمی‌پرد. خوشبختانه همه دیدند که بحث امروز باشگاه استقلال مشکل مالی نبود و نیست که وضعیت تیم به این شکل در آمده است، پس دلیل نداشت که به مشکلات مالی اشاره کنند. آقایان گفته بودند 80 درصد پرداختی داشتند، یک روز هم گفتند 70 درصد و امروز می‌گویند 20 درصد، انگار یخ است که هر روز آب شود و کم می‌شود. ضد و نقیض گویی آقایان همه چیز را روشن می‌کند.

بدهی‌های استقلال برای من نیست

بدهی‌ها برای من نیست و من یک ریال بدهی به جا نگذاشته‌ام. بدهی برای سازمان تربیت بدنی آن زمان است. طبق قول و قراری که گذاشتیم، قرار شد ما در هیئت مدیره 50 درصد درآمدزایی داشته باشیم و 50 درصد هم سازمان تربیت بدنی کمک کند. ما 50 درصد خودمان را آوردیم و حتی بیشتر درآمدزایی کردیم، اما سازمان تربیت بدنی پولی نداد و بدهی به بار آمد.

افتخار بیاورید، بدهی هم داشته باشید

شما هم در سه سال یک قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی و یک سومی آسیا داشته باشید و این همه افتخار بیاوردید، 23 میلیارد هم بدهی داشته باشید، هوادار قبول می‌کند. شما که تاکنون 70 میلیارد هزینه کرده‌اید و هیچ چیزی هم نیاوردید. از افتخاری بعید بود که فضا را به این سمت ببرد، چون همه به عینه دیدند که چه موضوعی در میان است. یک خانواده تازه پیوند خورده هم اینگونه مسائل شخصی خانواده را عریان نمی‌کند و این افراد فکر شأن و شخصیت هواداران را نکردند. بدهی مالی بهانه‌ای شده برای آقایان که نتیجه نگرفتند به این موضوع اشاه کنند. اگر بدهی بهانه نتیجه نگرفتن باشد که پرسپولیس فقط با بدهی 8 میلیاردی مانوئل ژوزه باید به لیگ دسته دوم برود و طاهری باید سقوط می‌کرد. آقایان که فقط از بدهی می‌گویند، چرا از 600 هزار دلار درآمدی که از زمان مدیریت من برای باشگاه ماند صحبت نمی‌کنند؟ اگر از پسِ پرداخت بدهی‌ها بر نمی‌آیید، چرا آمدید؟ از ابتدا که مشخص بود باشگاه استقلال و پرسپولیس بدهی دارند.

 همه دیدند مشکلات استقلال مدیریتی است نه مالی

از افتخاری انتظار نداشتم موضوع را به سمتی ببرد که مشکل فعلی باشگاه نیست. پرچمی که افتخاری می‌گوید من بالا برده‌ام، همه می‌دانند مربوط به چه روزی است. روزی که یک سمت ورزشگاه می‌گفت «مدیر محبوب ما» و سمت دیگر پاسخ می‌داد «حاج علی فتح‌الله». من برای پاسخ دادن به ابراز احساسات هواداران برای آنها پرچم بلند کردم و به این کار هم افتخار می‌کنم، چون پرچم تیم محبوبم را بالا برده‌ام. آقای افتخاری جای پرداختن به این مسائل، مشکلات درون تیمی را حل کند و بداند مشکل امروز استقلال، مشکلات مالی نیست و همه به عینه دیدند مشکلات مدیریتی است. به آقایان کاری ندارم، اما از هواداران ریشه‌دار استقلال می‌خواهم به این افراد و به این مسائل توجه نداشته باشند و تیم را حمایت کنند. استقلال امروز بیمار است، اما با حمایت هواداران به زودی این بیمار خوب می‌شود.

از موقعیت‌های فامیلی استفاده کرده و فشار می‌آورند

اگر شما صحبت‌های من را دیده یا خوانده باشید، من گفتم هواداران به کسانی که به دفتر آقای فلانی رفت و آمد می‌کنند، توجه نداشته باشند. دیگر همه دیدند این افراد چه ارتباط‌هایی دارند و از موقعیت‌های فامیلی خود استفاده کرده و فشار می‌آورند. این شده که امروز استقلال حال و روز خوبی ندارد.

300 هزار امضا برای بازگشت من جمع کرده‌اند

خودتان می‌بینید با یک کمپین ساده که به تازگی راه انداخته‌اند، 300 هزار امضا برای بازگشت من جمع کرده‌اند. این که دیگر خط دهی نیست و اگر خط دهی باشد، خود فردوسی‌پور نظرسنجی بگذارد و نام چند مدیر هم در نظرسنجی باشد و ببینید چه کسی رأی می‌آورد. آقایان به این محبوبیت هم حسادت می‌کنند. ما استقلالی هستیم و استقلال را با هیچ چیز عوض نمی‌کنیم. هوادار با این تیم زندگی می‌کند و باید با تیم و نتایجش عشق کند.

 حاصل نشست‌های دو سه نفره این نتایج می‌شود

این اتفاقاتی که همه دیدند، یعنی مدیریت متزلزل آقایان. شما که نمی‌توانید در هیئت مدیره یارکشی کنید و با یکی دو نفر کار را جلو می‌برید. باشگاه باید با هیئت مدیره منتخب کار کند و همه حق حضور در نشست را دارند. برگزاری نشست هیئت مدیره با دو سه نفر خلاف است و از داخل چنین جلساتی هم این نتایج حاصل می‌شود.

مگر می‌شود رحمتی به باخت تیمش بخندد؟

مگر می‌شود مهدی رحمتی با این سابقه در استقلال از باخت تیمش بخندد؟ اگر هم او خنده‌ای کرده باشد، حتماً به اتفاقی خندیده یا از حرص خنده‌اش گرفته، مثل کسی که به او تهمت می‌زنند و از حرص می‌خندد. من هم با خیلی بازیکنان مشکل داشتم، اما با آنها برخورد شخصی نمی‌کردم. مگر می‌شود با کاپیتان‌های تیم چنین برخوردی کرد؟ مشکلات تیم این مسائل است نه مسائل مالی. بدهی که در استقلال همیشه بوده و من، واعظ آشتیانی، قریب و اولیایی مدیریت کردیم و هرکسی هم می‌آید باید بتواند مدیریت کند.

 می‌ترسند بگویند فتح‌الله‌زاده کمپ 200 میلیاردی به جا گذاشته است

جالب است که عادل فردوسی‌پور مانند خبرنگاران مبتدی شده و فقط زُل می‌زند و حرف را تأیید می‌کند. افتخاری از فردوسی‌پور می‌پرسد فکر می‌کنید این پول‌ها از کجا آمده و فکر می‌کند او درآمدزایی کرده است. آقای افتخاری این پول‌ها را مردم از طریق سامانه‌ها به استقلال دادند و شما پولی نیاوردید. خوب بود منصف باشید و ادعای مومن بودن می‌کنید و سید هم هستید، می‌گفتید اگر فتح‌الله‌زاده بدهی داشته، یک کمپ 200 میلیاردی هم به جا گذاشته که اکنون تیم در آنجا تمرین می‌کند. می‌ترسند این را بگویند و به محبوبیت فتح‌الله‌زاده اضافه شود.

۲ ۱۳  
آی اسپورت
2017-09-19 11:12:00
نظر دهید

۱۳ نظر
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
بعضی از هواداران استقلال هنوز منتظر معجزه هزاره سوم هستند...
و به نوعی اعتراف می کنند که قهرمانی های آنها در آن دوران با اختلاس های چند هزار میلیاردی پیوند خورده است!!!
سید مظفر
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
بعضی استقلالی ها نه، همه مون
مشکل اینه که بعضی رقبا مثل سلطانی فر و اون پسر میمون اش عرضه رقابت ندارند و سعی میکنند چوب لای چرخ بازگشت قهرمان بگذارند
آقایون رقبا، فوتبال رقابته یعنی چه که میای میگی الا و بلا نباید فتح الله زاده بیاد استقلال، والله فوتبال رقابته، فتح الله زاده میاد تو هم باید بتونی رقابت کنی باهاش کجای دنیا طرفدارای یه تیم حرص اینو میخورند که تیم رقیب فلان مدیر: فتح الله زاده یا فلان مربی: امیرخان را نباید داشته باشه و باید کسی رو بگذارند که ما میگیم
میخواند تیم رقیب را خودشون بچینید
عجب بساطیه والله
علیرضا مهدوی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
تو یکی خفه . تو ۲سال آخرت با اون همه ستاره سهمیه هم نگرفتیم. واسه رفتنت جشن راه افتاده بود حالا که چند سال گذشته نوچه هاتو ریختی تو فضای مجازی از وضعیت الان سو استفاده کنن . من‌نمیدونم چه علاقه ای به خدمت کردن داری شما؟! خبریه؟ مدیر فقط آشتیانی و قریب . بقیه همتون دزدید.
حسین
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
بجایی اینکه با بی غیرتی خودفروشی کنی و خودتو طرفدار رقیب جا بزنی، یه جو غیرت داشته باشی بد نیست، آدمی که اینجا تعصب شو بخاطر ترس از یه آدم میفروشه، قطعا همه چی رو فروخته
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
باز این جعل کرد، سومی آسیا !!!!!!!!!!!
No One
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
اون سومی آسیا رو از کجا آوردی؟
مگه لیگ قهرمانان بازی رده بندی داره؟
اقای تاج هستم تو فدراسیون
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
فتل جایگاه چ میکنه ک هنو دنبال میز مدریت تاژی ب نظرم تو رو ب خاطر چک های بی محلی ک کشیدن باس ببرن زندان فقط میتونم بگم منصوریان از تو یاد گرفته شومنی رو یادم نرفته اون موقعی ک مدیر تاژ بودی مرااسم مهم ملی دولتی میرفتی سف سوم میشستی ..پ ن الان چرا دیگه نمیری ؟؟؟
آرش
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
شهر که خلوت میشه، قورباغه میشه هفت تیرکش
این بابا باید بره دادگاه برای گندهایی که قبلا بالا آورده، ماشاالله به ادعا
ماشاالله به جادوی پخش پول رو سکو
ماشاالله به خرید لیدر در فضای مجازی

صد هزار ماشاالله به رو
بهزاد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
دکتر علی فتح اله زاده فوق تخصص پشکل شناسی از دانشگاه تیمور شرقی
...
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
خخخخخخخخخخخخ
۲
سیاوش
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
جناب شوالیه حاج علی فتح الله شما هنوز روشن نکردی اون 70 میلیارد تومنی که معلوم نشد چی شد و با یک برگ نامه ی باشگاه که شماره نخورده بود سعی در کتمان و توجیه اون پول داشتی ... همه ی این بدبختی ها به خاطر شماست .. همون جناب تیموریان که شما چندسال پیش باهاش قرارداد 2/300/000/000 تومنی بستی الان از استقلال شکایت کرده ..
آرش
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
نمیشه گفت مطالبی که عنوان شد درسته یا غلط ، قضاوتش با طرفدارای استقلا ولی سوال من اینه سیصد هزار امضا برای استقلالی که به گفته خیلی ها، بیست میلیون طرفدار داره تعداد قابل توجهی محسوب نمیشه که بشه استناد کرد "طرفدارا دوس دارن آقای فتح اله زاده برگردن" طبق امار میشه یه چیزی در حدود یک و نیم درصد
آرش
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
نمیشه گفت مطالبی که عنوان شد درسته یا غلط ، قضاوتش با طرفدارای استقلا ولی سوال من اینه سیصد هزار امضا برای استقلالی که به گفته خیلی ها، بیست میلیون طرفدار داره تعداد قابل توجهی محسوب نمیشه که بشه استناد کرد "طرفدارا دوس دارن آقای فتح اله زاده برگردن" طبق امار میشه یه چیزی در حدود یک و نیم درصد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر