فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ گل های 120 میلیونی کاوه
صبحانه با آی اسپورت/ گل های 120 میلیونی کاوه

صبحانه با آی اسپورت/ گل های 120 میلیونی کاوه

آی اسپورت – صبحانه امروز را با بررسی تیتروار مهم ترین اخبار فوتبالی دیروز شروع کنیم. بالاخره داستان شجاعیان و استقلال به پایان رسید و هافبک گسترش به صورت رسمی با این باشگاه قرارداد بست. مهم ترین شایعه دیروز فوتبال ایران هم پست اینستاگرامی مهدی طارمی بود که خیلی ها می گویند به معنای جدایی او از پرسپولیس است هر چند عده ای هم عقیده دارند طارمی به خاطر لیگ قهرمانان و کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا هم که شده، از پرسپولیس نخواهد رفت.  تا یادمان نرفته به این نکته هم اشاره کنیم که احسان حاج صفی که شایعه حضورش در استقلال شنیده می شد می خواهد لژیونر شود و گفته امسال دیگر در ایران نخواهد ماند.

گل های 120 میلیونی

جدایی کاوه رضایی از استقلال هنوز سوژه رسانه هاست. خبر ورزشی با اشاره به قرارداد 1.6 میلیاردی او با استقلال و 13 گلی که این بازیکن برای آبی ها به ثمر رساند نوشته که هر گل کاوه 120 میلیون برای استقلال آب خورده است.

 

خداحافظی با آدیداس

همکاری تیم ملی با آدیداس گویا به زودی به پایان می رسد. مسئولان برند آلمانی از اینکه فدراسیون لباس های جدید آنها را در بازی مقابل ازبکستان استفاده نکرده دلخور شده اند و به همین دلیل قصد فسخ قرارداد دارند. 

تقویم ورزشی

مسابقات فوتبال جام کنفدراسیون ها امروز با برگزاری یک دیدار ادامه پیدا می کند و استرالیا به مصاف آلمان می رود. 

برنامه پخش زنده

شبکه ورزش ساعت 19.30 دیدار استرالیا و آلمان را پخش خواهد کرد.

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-06-19 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر