فهرست
ماشین‌ 3- 3 سایپا، جذاب یک امتیازی
ماشین‌ 3- 3 سایپا، جذاب یک امتیازی

ماشین‌ 3- 3 سایپا، جذاب یک امتیازی

آی اسپورت- دیدار دو تیم ماشین سازی و سایپا که به دلیل وضعیت جوی نامساعد تبریز به تعویق افتاده، بالاخره امروز برگزار شد. این بازی شباهتی به بازی دو تیم انتهای جدولی نداشت. یک تساوی پرگل و بسیار جذاب و یک امتیاز حاصل تلاش شاگردان فرهاد کاظمی و حسین فرکی بود. یک امتیازی که با وجود بازی بسیار خوب دردی از هیچ کدام از دو مربی دوا نمی‌کند.

هفته پانزدهم لیگ شانزدهم، یکشنبه 19/10/95، ساعت 14:00، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

داور: موعود بنیادی فر               کمک ها: حمیدرضا کنعانی، محسن سلطانی

 ماشین:  مانوئل فرناندز، حبیب گردانی، سعید مهدی پور، ادسون هنریکو، سجاد رهبر ، بهمن کامل، کاخا، سعید مهری، امین قاسمی نژاد، احمد امیر کامدار(50 علی دیندار(70 شهاب زاهدی)، پیام صادقیان

سرمربی: فرهاد کاظمی

 سایپا:  حامد فلاح زاده، جونیور، روزبه شاه علیدوست(65 محمدرضا سلیمانی)، علی زینالی(63 علی قلی زاده)، سعید لطفی، سجاد مشکل پور، علیرضا علیزاده، امید خالدی، رضا جعفری، ایوب کلانتری(78 حامد شیری) و غلامرضا رضایی

سرمربی: حسین فرکی

  کارت زرد:کاخا (45) و سعید مهری(50(70)) از ماشین سازی

 شرح گل ها:

ماشین سازی تبریز 1 سایپا 0 (دقیقه 13، امین قاسمی نژاد) : حملات ماشین سازان در نهایت تا پیش از به پایان رسیدن پانزده دقیقه ابتدایی نتیجه داد و پاس پیام صداقیان با شوت دیدنی قاسمی نژاد از پشت محوطه جریمه یکی از زیباترین گل های نیم فصل اول لیگ شانزدهم را رقم زد.

 ماشین سازی 2 سایپا 0 (دقیقه 29، امین قاسمی نژاد) : بازهم همکاری پیام صادقیان و قاسمی نژاد نتیجه داد و پاس هافبک هجومی تبریزی ها به مهاجم این تیم او را در موقعیت خوبی قرار داد و در نهایت قاسمی نژاد موفق شد برای دومین دروازه حریف را باز کند.

 ماشین سازی تبریز 2 سایپا 1 (رضا جعفری، دقیقه 50) : نارنجی پوشان که از ابتدای نیمه میل به باز کردن دروازه حریف داشتند با ارسال دیدنی کلانتری از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر جعفری اولین تیم خود را رقم زدند.

 ماشین سازی تبریز 2 سایپا 2 (غلامرضا رضایی، 54) : دقایقی پس از گلزنی نارنجی پوشان این تیم یک بار دیگر به گل رسید و این بار رضایی با هنرنمایی خود موفق شد دروازه تبریزی ها را باز کند. او پس از جولان در محوطه جریمه ماشین سازی ضربه خود را به سوی دروازه این تیم روانه کرد.

 ماشین سازی تبریز 3 سایپا 2 (پیام صادقیان، 61) : ستاره ماشین سازان در این دقیقه از بازی توانست بازهم تیم خود را پیش بیندازد، صادقیان که پیش از این نیز دو پاس گل ارسال کرده بود خود دست به کار شد تا برای تبریزی ها گلزنی کرد تا بازهم ماشین سازی از حریف خود پیش بیفتد.

 ماشین سازی تبریز 3 سایپا 3 (دقیقه 71، ایوب کلانتری) : ضربه پنالتی به دست آمده توسط نارنجی پوشان توسط ایوب کلانتری نواخته و تبدیل به سومین گل سایپا در این بازی شد.

 دقایق حساس

  دقیقه 6 - امین قاسمی نژاد اولین فرصت را در این بازی نصیب خود کرد اما حرکت این بازکن از کنار محوطه و ضربه او به سوی دروازه حریف با واکنش فلاح زاده مهار شد.

دقیقه 9 – ضربه محکم حبیب گردانی با اختلاف کمی از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه 25 – موقعیت ایده آل نارنجی پوشان در فاصله چند قدمی دروازه ماشین سازی توسط سجاد مشکل پور از دست رفت.

دقیقه 31 – شوت دیدنی کاخا از پشت محوطه جریمه با واکنش دیدنی فلاح زاده به کرنر رفت.

دقیقه 40 – بازهم امین قاسمی نژاد به دنبال گلزنی بود و چیزی نمانده بود این بازیکن موفق به ثبت هت تریک شود اما ضربه روپای او با برخورد به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 47 – اولین خطر نیمه دوم دیدار، توسط نارنجی پوشان صورت گرفت اما ضربه بازیکن این تیم از روی خط محوطه شش قدم با واکنش به موقع مانوئل مهار شد.

دقیقه 53 – رضا جعفری پس از دریبل دروازه بان ماشین سازان می توانست دروازه این تیم را باز کند با بدشانسی فرصت خود را از دست داد.

     
آی اسپورت
2017-01-08 15:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر