فهرست
۳ گزینه میزبانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا
۳ گزینه میزبانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا

۳ گزینه میزبانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت - ازبکستان و امارات به همراه قطر شرایط خود را برای برگزاری ادامه مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به کنفدراسیون فوتبال قاره اعلام کرده‌اند. به گزارش روزنامه ورزشی استاد الدوحه، بعد از انکه در جلسه ویدیوکنفرانسی چهارشنبه اعضای کنفدراسیون، کشور‌های دارای نماینده در مسابقات، موافقت خود را برای برگزاری ادامه مسابقات به صورت تجمیعی در کشوری خاص اعلام کردند، بحث انتخاب میزبان پیش آمد.

کشور‌های عضو AFC به عالی‌ترین مرجع فوتبال قاره برای پیشبرد مسابقات ناتمام فصل جاری، گزینه برگزاری مسابقات به صورت تجمیعی را پیشنهاد کردند که قرار است در جلسه ۲۶ خرداد، کمیته اجرایی این سازمان آن را تایید یا رد کند.

البته در صورت تایید این طرح، به نظر می‌رسد شرایط قطری‌ها با توجه به سازماندهی عظیمی که آن‌ها در راه برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ کرده‌اند، نسبت به ازبک‌ها و اماراتی‌ها بهتر باشد. زیرا ورزشگاه‌های مدرن قطر مجهز به سیستم کاملا پیشرفته تهویه مطبوع و فن‌آوری خنک کردن فضای ورزشگاه‌هاست.

این در حالیست که منابع نزدیک به کنفدراسیون گفته‌اند در صورت جمع‌بندی و انتخاب مدل برگزاری به روش تجمیعی، کشوری را برخواهند گزید که از ورزشگاه‌های با امکانات تهویه مطبوع قوی در اختیار داشته باشند.

به همین خاطر اگر AFC در این مورد تصمیم‌گیری کند، مسابقات بخش غرب آسیا در تاریخ‌های ۲۴ شهریور تا ۸ مهر و مسابقات بخش شرق قاره در تاریخ ۱۴ آبان تا ۹ آذر برگزار خواهند شد.

     
آی اسپورت
2020-06-05 11:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر