فهرست
نقل قول های روز: فیفا کاسه داغ تر از آش نشود
نقل قول های روز: فیفا کاسه داغ تر از آش نشود

نقل قول های روز: فیفا کاسه داغ تر از آش نشود

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

من مدتی پیش از گسترش فولاد شکایت کردم و در کمیته اخلاق هر حرفی را که لازم بود، در مورد این تیم زدم. همه می‌دانند که بازیکنان باید در چه شرایطی و توسط چه افرادی به این تیم بروند و قرارداد امضا کنند. من اهل خیلی کارها نبودم و در نهایت از گسترش فولاد جدا شدم.

توضیح امین حاج محمدی درباره دلایل جدایی اش از گسترش فولاد

مبلغ جریمه‌ای که فیفا در نظر گرفته را، پرداخت نکرده‌ایم. 800 هزار یورو را به مبلغی ناچیز تبدیل کردیم. برای اینکه خیال‌مان راحت شود، تا فردا صبر کنید تا ارقام و اعداد را به مردم و هواداران دوست داشتنی اعلام کنیم. گام اول را برداشته‌ایم و رضایت‌ها حاصل شده است، مگر اینکه فیفا کاسه داغ‌تر از آش شود. همانطور که گفتم در نامه‌ای به فیفا اعلام می‌کنیم مشکلات بین دو باشگاه مرتفع شده و هیچ شکایتی از هم نداریم. وکیل قوی در فیفا داریم که با جدیت دنبال کارهاست. خودم هم یک لحظه کوتاه نمی‌آیم.

توضیح گرشاسبی درباره ماجرای طارمی و ریزه اسپور

تباهی که رامین رضاییان انجام داد ممکن است برای هر بازیکنی حتی بهترین بازیکنان رخ دهد. او باید سرش را بالا نگه دارد و به سمت جلو حرکت کند. بدون توجه به این که چند بار سقوط کردی باید روی پیشرفت تمرکز کند.

حمایت کاپیتان اوستنده از رامین رضاییان بعد از اشتباه مرگبار این بازیکن

قطعا تیم ما بهترین نتایج را در نیم فصل دوم می‌گیرد. تیم شرایط بهتری پیدا کرده و شک ندارم بین تیم‌های دیگر در نیم فصل دوم نتایج بهتری خواهد گرفت. می‌دانم امتیازات زیادی از دست داده‌ایم، اما با بازیکنانی که داریم، می‌توان به تیم‌های بالای جدول رسید.

پاسخ وریا غفوری به این سئوال که استقلال چقدر شانس قهرمانی دارد

۲    
آی اسپورت
2017-12-17 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر