فهرست
مصدوم‌ها آماده‌اند؛ شفر ریسک می‌کند؟
مصدوم‌ها آماده‌اند؛ شفر ریسک می‌کند؟

مصدوم‌ها آماده‌اند؛ شفر ریسک می‌کند؟

آی اسپورت – بازیکنان مصدوم استقلال برای بازی در فینال جام حذفی مشکلی ندارند. فرشید باقری و سیدمجید حسینی پس از رفع مصدومیت برای بازی کردن آماده‌اند. حسینی حتی در وقت‌های تلف شده بازی سپاهان و استقلال هم به جای مامه تیام به میدان رفت تا مشخص شود که مصدومیت او کاملا بهبود یافته است. حتی مهدی قائدی هم مدتی است که در تمرینات تیمی آبی‌ها شرکت می‌کند و به نظر می‌رسد او هم می‌تواند روز پنج‌شنبه مقابل خونه‌به‌خونه، برای دقایقی بازی کند. اما باید دید وینفرد شفر برای فینال جام حذفی به این بازیکنان فکر کرده است یا نه.

باقری بعد از مدتی مصدومیت در بازی برگشت با الهلال عربستان در ترکیب استقلال قرار گرفت اما خیلی زود دوباره مصدوم شد و از بازی بیرون رفت. این اتفاق باعث شده تا شفر نگران تشدید مصدومیت او و حسینی و قائدی شود. به خصوص این که استقلال چند روز بعد از فینال جام حذفی ، باید در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف ذوب‌آهن برود. به همین دلیل ممکن است شفر دیگر ریسک نکند و ترجیح دهد باقری، حسینی و قائدی بیشتر استراحت کنند تا با آمادگی بیشتری برای بازی با ذوب‌آهن در دسترس باشند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-05-01 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تاج کبیر آسیا سرور کل لنگیا
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
خداروشکر استقلال الان انقدر آماده هست که حتی با تیم دومش هم بتونه خونه به خونه رو ببره. به نظرم بهتره شفر ریسک نکنه و به بازیکنایی که تازه مصدومیتشون تموم شده بازی نده تا با آمادگی کامل مقابل ذوب آهن تو آسیا قرار بگیرن
۹ ۱
120
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
همین الان هم خونه به خونه تیم دسته یکی با تیم سومش مقابل کیسه میلیاردی قرار گرفته واسه محکم کاری زرگر چشمکی هم گذاشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر