فهرست
دوپینگ روانی استقلال برای روزبه: تمدید قرارداد
دوپینگ روانی استقلال برای روزبه: تمدید قرارداد

دوپینگ روانی استقلال برای روزبه: تمدید قرارداد

آی اسپورت - فصل پیش روزبه چشمی در استقلال، یک شبه مسیر صد ساله را رفت و به بازیکن ثابت و ستاره این تیم تبدیل شد. قدم بعدی چشمی، رسیدن به تیم ملی بود اما مصدومیتی وحشتناک مقابل پدیده پرونده او را بست. چشمی یک سال در خانه نشست و حالا در زمان بازگشت، با گزینه‌های پرتعداد استقلال برای خرید در پست او روبرو شده است. حالا استقلالی‌ها برای بالا بردن روحیه چشمی، به او پیشنهاد تمدید قرارداد داده‌اند.

نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال این خبر را تایید کرده و گفته، به زودی قرارداد چشمی تمدید خواهد شد: «کارهای ابتدایی مربوط به تمدید قرارداد روزبه چشمی را انجام داده‌ایم. طی روزهای آینده قرارداد چشمی با استقلال تمدید خواهد شد. روزبه با ما تمرین می کند و مشکلی برای حضور دوباره در استقلال نخواهد داشت. منصوریان به او اعتقاد دارد و به طور حتم چشمی می تواند کمک زیادی به استقلال کند.»

تمدید قرارداد برای بازیکنی که بیشتر دوران قراردادش با استقلال خانه نشین بوده، تاثیر روانی مهمی روی او خواهد داشت. چشمی بعد از یک دوره سخت، برای بازگشت آماده می‌شود و حمایت با تمدید قرارداد، خیال او را درباره آینده راحت خواهد کرد.

۲    
آی اسپورت
2017-01-10 15:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر