فهرست
برگ برنده ایران برابر اسپانیا؛ ترسناک در دقایق آخر
برگ برنده ایران برابر اسپانیا؛ ترسناک در دقایق آخر

برگ برنده ایران برابر اسپانیا؛ ترسناک در دقایق آخر

آی اسپورت - گل در دقایق پایانی، قانون تیم ملی ایران در اکثر بازی‌هایی بوده که در جام‌جهانی به موفقیت رسیده است. بازیکنان ایران ۸ گل در جام‌جهانی زده‌اند که ۵ گل را در نیم‌ساعت پایان بازی به زده‌اند و هر چه زمان بازی به پایان نزدیک شود شانس گلزنی تیم ایران هم بیشتر می‌شود.

از این ۵ گل، سه گل ایران بعد از دقیقه ۸۰ وارد دروازه حریفان شده است. در بازی با مراکش گل ایران در دقیقه ۹۵ زده شد و گل قبلی ما در جام‌جهانی مقابل بوسنی هم در دقیقه ۸۲. یک گل در دقیقه ۸۳ به آمریکا داشته‌ایم. یک بار هم بختیاری‌زاده دقیقه ۷۵ یعنی پانزده دقیقه پایانی به آنگولا گل زد که باعث یک امتیاز شد. اولین گل ما در جام جهانی هم دقیقه ۶۰ بود. این در حالی است که در نیم‌ساعت ابتدایی تیم ملی ایران تا به حال موفق به گلزنی نشده است. قانونی که نشان می‌دهد تیم ملی ایران ترجیح می‌دهد در نیمه اول به دفاع بپردازد و در نیمه دوم و با نزدیک شدن به زمان پایان بازی کمی از حالت دفاعی درآمده و شانسش را روی دروازه حریفان امتحان کند.

مقابل اسپانیا هم احتمالا شاهد همین روش خواهیم بود و با توجه به اختلاف سطح اسپانیا و ایران بعید به نظر می‌رسد که در نیمه اول خبری از برنامه‌ای برای گلزنی ایران باشد و امیدهایمان برای باز کردن دروازه دخه‌آ در نیمه دوم بیشتر خواهد بود. همان روشی که ایران در بازی با آرژانتین هم امتحان کرد و با بدشانسی، به نتیجه نرسید.

نود

  ۱  
آی اسپورت
2018-06-20 17:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
گزارشگر بازی ایران اسپانیا تغییر کرد.

طی اعتراضات مردم نسبت به انتخاب جواد خیابانی به عنوان گزارشگر بازی دو تیم ایران و اسپانیا، گزارشگر این بازی تغییر کرد و حاج غلامعلی کویتی پور به عنوان گزارشگر جدید انتخاب شد!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر