فهرست
خبر فوری؛ سرمربی تراکتور استعفا داد
خبر فوری؛ سرمربی تراکتور استعفا داد

خبر فوری؛ سرمربی تراکتور استعفا داد

آی اسپورت - محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی تبریز با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش، از سمت خود استعفا داد. او در صفحه شخصی اش نوشت: «از زمانیکه مسئولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد. کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ، مربی بزرگ میخواهد موجب شده بود که بعضی از فرصت طلبان با این حربه کهنه و نه چندان موثر تمرکزم را از من بگیرند اماحمایت و پشتیبانی کامل مالک آقای زنوزی و مدیر عامل وقت دکتر اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمان‌ها با محبتهایشان شرمنده ام می‌کردند موجب شده بود تا تیم از هم گسخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد. در حال حاضر و با توجه به سیاست‌های باشگاه و‌تردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسئولین باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود. موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سرزاوارش است دست پیدا کند. از تمای ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصا آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا مسئولین تدارکات تیم عذرخواهی میکنم که نتوانستم حضوری در خدمتشان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خدا حافظی با آنان را نداشتم. یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خون گرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهتران دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم.»

۱۷ ۴  
آی اسپورت
2019-01-10 09:15:00
نظر دهید

۴ نظر
علی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۲۴
اولا فیل هم بزرگ است پس تراکتورسازی هم مثل فیل خخخ
تنها چیزی که تراکتورسازی سزاوار و شایسته آن نیست قهرمانی است
امیرحسین
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
ترتر به چاک رفته بود، به ...ک رفت! بدون مربی با هزینه صد میلیاردی! خخخخ
حبیب تراکتوری
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
به نظرم مهندس زنوزی بهتره تقوی را نگه داره چه بعنوان مربی یا سرمربی چرا که هم بادانش است و هم با شخصیت و بی حاشیه . اگر هم خودش اصرار داشت بره تنها بشرطی موافقت کنه که کروش یا گلمحمدی سرمربی بشه چون سرمربی خارجی تا بخواد تیم را بشناسه فصل از دست میره.
ایران
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
بهتر که از این تیم رفت ، اکثر طرفدارای این تیم دنبال مسائل غیر فوتبالی هستند در نهایت بهترین نتیجه رو میگرفتی متهم بودی ، چون که از خون و ژن برتر !!! اونا نیستی . مثل برخوردشون با مسافرایی که مهمونشون هستند .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر