فهرست
سوال از منصوریان؛ چرا جلوی استقلال تکان نخوردی؟
سوال از منصوریان؛ چرا جلوی استقلال تکان نخوردی؟

سوال از منصوریان؛ چرا جلوی استقلال تکان نخوردی؟

آی اسپورت - هادی محمدی که یکی از بازیکنان اصلی ذوب‌آهن در خط دفاعی تیم است، در چند بازی اخیر به یکی از غایبان اصلی سبزپوشان تبدیل شده. محمدی نه مصدوم است و نه محروم اما از سوی علیرضا منصوریان از ترکیب ذوب‌آهن اصفهان کنار گذاشته شده است. دلیل آن هم به یک پست اینستاگرامی برمی‌گردد؛ پستی که محمدی با لباس تراکتورسازی تبریز منتشر کرد و اعتراض منصوریان را به دنبال داشت. اگرچه این پست اینستاگرامی خیلی زود برداشته شد اما صحبت‌هایی بین محمدی و منصوریان رد و بدل شد که همین مساله ناراحتی شدید سرمربی ذوب‌آهن را به دنبال داشت تا او به راحتی بازیکن اصلی تیمش را کنار بگذارد و حتی به امارات نبرد.

هادی محمدی مدافع ذوب‌آهن اصفهان مدتی است که از ترکیب تیم کنار گذاشته شده. محمدی که یکی از بازیکنان اصلی ذوب‌آهن در چند فصل اخیر بوده، معمولا جزو بازیکنانی است که بی‌حاشیه کار خود را دنبال می‌کند و کاری به تغییرات و مشکلات تیم ندارد. مدافع ذوبی‌ها زمانی که امید نمازی هدایت تیم را به عهده داشت در ترکیب اصلی سبزپوشان بود و بعد از تغییر کادرفنی هم این حضور ادامه داشت. هادی محمدی کارش را خوب پیش می‌برد و همچنان جزو نفرات اصلی ترکیب ذوب‌آهن در بازی‌ها بود که ناگهان همه چیز تغییر کرد. قبل از بازی الزورای عراق مشخص شد هادی محمدی در ترکیب ذوب‌آهن اصفهان نیست. در ابتدا به نظر می‌رسید محمدی مشکل دارد و نمی‌تواند بازی کند اما کمی بعد خبر آمد که او به لحاظ بدنی آماده نیست و شرایط بازی ندارد. باور کردن این خبر کمی سخت بود چراکه هادی محمدی تا قبل از بازی با الزورا مشکلی برای بازی نداشت اما ناگهان بحث مشکل بدنی‌اش پیش آمد. آن هم در حالی که در تعطیلات نیم فصل علیرضا منصوریان و دستیارانش سعی کردند به لحاظ بدنی تیم را آماده کنند تا مشکلی نداشته باشند.

به هر حال بازی پدیده مشهد هم رسید اما این بار هم خبری از حضور هادی محمدی در ترکیب ذوب‌آهن اصفهان نبود. خیلی‌ها از کنار این مساله هم به راحتی گذشتند تا اینکه کاروان ذوب‌آهن اصفهان برای بازی با النصر عربستان راهی دوبی شد. تیم ذوب‌آهن در حالی راهی این سفر شد که نام هادی محمدی در لیست تیم اعزامی هم به چشم نمی‌خورد. اینجا بود که مشخص شد مشکل هادی محمدی، بدنی نیست و به مسائل دیگر ارتباط دارد.

هادی محمدی هم که تنها 2 ماه دیگر با ذوب‌آهن اصفهان قرارداد دارد، دلیل این غیبت را در مصاحبه‌هایش عنوان کرد. او گفت به خاطر اینکه پستی با لباس تراکتورسازی تبریز در اینستاگرام خود منتشر کرد، از تیم کنار گذاشته شد. محمدی حتی به صحبت‌های رد و بدل شده برای این اتفاق هم اشاره کرد و گفت: «به من گفتند این عکس را چرا گذاشتی، من هم گفتم این عکس را دوست داشتم و در اینستاگرام گذاشتم.»

صحبت‌های رد و بدل شده کاملا درست است اما بدون شک با این چند کلمه، هیچ سرمربی یا مدیر باشگاهی، بازیکن اصلی‌اش را از ترکیب تیم بیرون نمی‌گذارد. جالب این است که هادی محمدی به خاطر این مساله از سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان هم گلایه کرده که چرا پیگیر این مساله نشده اما اشاره‌ای به اصل ماجرا نکرده. در ماجرای پیش آمده، رازی وجود دارد که نه هادی محمدی و نه کادرفنی و مسئولان باشگاه هیچ صحبتی در مورد آن نکرده‌اند.

ظاهرا هادی محمدی که همیشه یکی از بازیکنان محبوب علیرضا منصوریان بوده و حتی در تیم زیر 22 سال هم زیر نظر او کار می‌کرد، در رختکن به گونه‌ای با سرمربی ذوب‌آهن صحبت کرد که باعث شد اختلافاتی بین آنها به وجود بیاید. گفته می‌شود قبل از بازی الزورای عراق، علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن اصفهان به هادی محمدی گفت چرا چنین پستی در صفحه اینستاگرامش گذاشت و برای تراکتوری‌ها مطلب نوشت که محمدی هم با کنایه جواب او را داد: «مگر من می‌گویم چرا تمرکزت روی تیم دیگری است و جلوی استقلال از روی نیمکت تکان نخوردی!» همین جمله، آن هم در جمع بازیکنان و دیگر اعضای کادرفنی تیم کافی بود تا علیرضا منصوریان دست به تغییر بزند و هادی محمدی را از ترکیب تیم بیرون بیاورد.

به نظر می‌رسد با توجه به گلایه‌های هادی محمدی از مدیریت باشگاه به خاطر ورود نکردن به این مساله، او فکر می‌کند حرف درستی زده و نباید به خاطر آن جریمه شود اما حتی اگر صحبت‌هایش درست باشد، این مساله در حیطه اختیاراتش نبوده که بخواهد در مورد آن صحبت کند. به هر حال دلیل اختلافات پیش آمده بین هادی محمدی و علیرضا منصوریان، فقط همین جملات بود که حالا باید منتظر ماند و دید این اختلافات چه زمانی و به چه صورت حل می‌شود. به هر حال اگرچه ذوب‌آهن بدون هادی محمدی در مقابل پدیده مشهد نتیجه خوبی به دست آورد و توانست به پیروزی برسد اما همه می‌دانند او بازیکن خوبی است که ذوب‌آهن در بازی‌های آینده به او نیاز پیدا خواهد کرد. پس احتمالا به زودی شاهد یک مراسم آشتی‌کنان بین او و علیرضا منصوریان خواهیم بود.

 ایران ورزشی

۸ ۸  
آی اسپورت
2019-03-11 17:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
جکوز رو با خاک یکسان کرد. راز هبه 3 امتیازی به کیسه هم فاش شد
تراكتور
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
وقتي يك بيسواد كه علاقه شديدي به 4 تايي و 6تايي شدن دارد و فكر مي كند به جاي كلاس رفتن سرش را كچل كند زيدان مي شود و مقابل كيسه اگر 90 دقيقه سرجاي خود ميخكوب بايستد مي گويند مي گويند مربي خوبي است در حاليكه بزرگترين جاييكه منصوريان مي تونه مربيش باشه اميدهاي استقلاله
حرف حساب
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
حقیقت خیلی برای منصوریان و استقلالی ها تلخه! حقیقت اینه که اینها بویی از شرف نبردند و همیشه جلوی تیم سابق خودشون بازی رو وا میدهند! از منصوریان گرفته تا عمران زاده و عنایتی و میداووی و ...! فرقی نداره! مکتب اینها همینه!
taaahaaa90tajii.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
اخه مقايسه ها يعني چي؟
هميشه مربيا تفاوت دارن با بازيكنا..
مگه يادتون نيس تراكتور، عاليشاه رو چه بلايي سرش اورد.وقتي رفت تو تلويزيون كارشناسي كرد
مگه همين تراكتوريا نگفتن بازيكن حرفه اي نبايد ب تيم سابقش علاقه نشون بده
الان چطور طرفداري هادي محمدي رو ميكنن؟؟؟؟؟

مربي با بازيكن فرق داره
خيلي مثال ها هس ك مربي تكون نميخوره از سر جاش
اما بازيكن بايد تابع تيم باشه..

هر چند از نظر من دو طرف بايد يك جور باشن
اما تو ايران رو مربي حساس نيستن بلكه رو بازيكن حساسن

پس وقتي ميخوايم فوش بديم
نمونه هاي مشابه رو ببينيم
مخصوصا طرفداران عزيز تراكتور كه كاملا نمونه هاي خيلي زيادي دارن
۲
Asqar
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۵۳
روزنامه ایران ورزشی با بودجه حکومت باید از تیم نجس حکومتی لنگ ! حمایت کند خخخخخ، تو بازی با لنگ بجاش منصوریان جبران میکنه، البته تو بازی با استقلال ۹۰ دقیقه بالا پایین پرید کچل خان خخخ ، نمی‌دونم این روزنامه از کجاش در آورده خخخخ
۲
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
منصوریان کار خوبی کرده از تیم اخراجش کنید تا برود تراکتور اینجا جای بازیکن بی غیرت نیست ذوب تیم بازیکن ساز است همین الن 5 تا جوان گنام در ترکیب این تیم جلو النصر بازی می کنند مهدی پور ستاره تراکتور اصفهانی و محصول اکادامی ذوب است دانیال اسماعیلی تراکتور هم ساخته و پرداخته ذوب است از لیگ دسته 3 به ذوب امد. ذوب مثل تراکتور نیست با پولهای دزدی زنوری ستاره بخرد ذوب ستاره می سازد
۲
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
هیچکس به یک تبانی بزرگ در بازی تراکتور ذوب توجهی نکرد انزمان گفتم کسی باور نکرد الان بروید گلهای بازی را ببینید محمدی 3 گل به تراکتور تقدیم کرد دریکی از گلها با پاس رو به عقب استوکس را تک به تک کرد انموقع گفتم محمدی تبانی کرده کسی جدی نگرفت الان مشخص شده که برای فصل بعد با تراکتور قرارداد بسته منصوریان و اذری فهمیدند و برای همین از تیم اخراجش کردند
فرمان خان
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
دردناک‌تر از حواشی اخیر؛ تعصب کورکورانه
جالبه ای اسپورت دزحالی این مطلب رو که باب طبع زامبی های متعصب است رو انتخاب کرده که درکنارش مقاله ای مفصل درباره تلقی های متعصبانه رو منتشر کرده واقعا مایه تاسف است و معلوم نیست در اتاق فکر ای اسپورت چه اغتشاش فکری حاکم است!!بالاخره این یا اون؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر