فهرست
فداکاری بزرگ دوناروما برای ماندن در میلان
فداکاری بزرگ دوناروما برای ماندن در میلان

فداکاری بزرگ دوناروما برای ماندن در میلان

آی اسپورت - در هفته های اخیر شایعاتی در مورد احتمال انتقال دوناروما به پاری سن ژرمن مطرح شده بود اما گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد این سنگربان جوان قصد دارد در میلان باقی بماند و پیشنهاد تیم فرانسوی را رد کند. دوناروما به مالکان باشگاه میلان اطمینان داده بخشی از پروژه بازسازی این تیم خواهد بود و قصدی مبنی بر ترک این تیم ندارد. پاری سن ژرمن پیشنهاد پرداخت 20 میلیون یورو به اضافه انتقال آلفونسه آرئولا را به میلان داده بود که این پیشنهاد رد شده است.

اما جالب اینجاست دوناروما در حالی قصد دارد قرارداد خود را با باشگاه میلان تمدید کند که حاضر شد حقوق سالانه 6 میلیون یورویی خود را نیز کاهش دهد تا در مسیر بهبود وضعیت مالی باشگاه و حل مشکلات فرپلی مالی به این تیم کمک کرده باشد و اینگونه وفاداری خود را در این شرایط دشوار به میلان ثابت کرده باشد.

این در حالیست که دو سال قبل دوناروما مشکلات زیادی برای تمدید قرارداد با میلان با این باشگاه پیدا کرد و تا آستانه جدایی از جمع بازیکنان روسونری نیز پیش رفت که البته در نهایت این اتفاق رخ نداد، اما حالا او قصد دارد قرارداد خود را تا سال 2022 تمدید کرده و در باشگاهی که در آن رشد کرده و نامی برای خود دست و پا کرد باقی بماند.

۵    
آی اسپورت
2019-07-07 21:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر