فهرست
وزارت ورزش طرف حساب برانکو شد!
وزارت ورزش طرف حساب برانکو شد!

وزارت ورزش طرف حساب برانکو شد!

آی اسپورت - یحیی گل‌محمدی که به پرسپولیس رفت، اسم امیر قلعه‌نویی برای نیمکت ایران پررنگ‌تر شد. چون درباره دایی همان شایعات معروف همچنان شنیده می‌شود! کلاً طی چند روز گذشته تا دل‌تان بخواهد خبر جالب در این زمینه منتشر شده است. یکی از خبر‌ها این بود که امیر قلعه‌نویی احتمالاً مسئولیت سپاهان و تیم ملی را همزمان خواهد داشت!

بحث مربی ایرانی کلاً داغ است. این روز‌ها بیشتر رسانه‌ها از این می‌نویسند که نیمکت بعد از ویلموتس، به خارجی‌ها سپرده نخواهد شد حال آنکه در این ارتباط بار دیگر خبر‌های تازه‌ای شنیدیم. فدراسیون فوتبال اخیراً با برانکو به بن‌بست خورد. دلیل هم مشخص بود. آن‌ها پیشنهادی ۵۰۰ هزار یورویی به این مربی دادند. از طرفی درخواست کردند او ۵۰ درصد از طلب خود را به پرسپولیس ببخشد و حدود ۵۰۰ هزار یورو دریافت کند. برانکو که این را شنید، داغ کرد و تصمیم گرفت مذاکرات را تمام کند. در دو، سه روز گذشته، اما اتفاق تازه‌ای رخ داده است. با توجه به اینکه وزارت ورزش دوست دارد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی شود، کلاً مسئولیت مذاکره با مربی کروات را برعهده گرفته است. در واقع این وزارتخانه خود را طرف حساب برانکو کرد تا به نوعی فدراسیون فوتبال و حیدر بهاروند سرپرست موقت آن هم نفس راحتی بکشند. این تفویض اختیار، فدراسیون را امیدوار کرده تا وزارت ورزش هم در بحث مالی دست آن‌ها را بگیرد. در همین ارتباط یکی از مسئولان فدراسیون گفت: «پول نداریم. این عین واقعیت است. شاید برانکو بیشتر بیارزد ولی ما نداریم به او پول زیاد بدهیم.»

آخرین خبر این بود که برانکو حتی پذیرفت ۱,۵ میلیون یورو به ازای خودش و دستیارانش دریافت کند، اما فدراسیون فوتبال آن را نپذیرفت. وزارت ورزش هم گویا در مذاکرات اولیه این پیشنهاد مالی را نپذیرفته و با برانکو بحث را ادامه داده است. خبر‌های امیدوار کننده‌ای هم از دل این مذاکرات برای پرسپولیسی‌ها به گوش می‌رسد. این خبر‌ها حکایت از آن دارد که برانکو چراغ سبز اولیه را برای بخشش آن ۵۰ درصد طلبش نشان داده است. این یعنی او می‌تواند به نیمکت ایران بسیار نزدیک‌تر شود. اگر چنین اتفاقی بیفتد پرسپولیس سود اصلی را خواهد کرد، چون هم توانستند یحیی را جذب کنند و هم مبلغ چشمگیری از طلب برانکو را پرداخت نکنند. فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش گفته می‌توانند این طلب را از کانال فیفا به حساب برانکو واریز کنند. باید دید ظرف روز‌های آینده چه اتفاقی می‌افتد. در همین راستا با یکی از اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال هم در این باره صحبت کردیم که گفت هنوز هیچ چیز مشخص نیست. فقط اینکه اگر کسی می‌گوید گزینه بعدی قطعاً ایرانی است، اشتباه می‌کند، چون احتمال خارجی بودن مربی هم بسیار زیاد است. گزینه خارجی هم همان برانکو است.

 

خبر ورزشی 

۸ ۲  
آی اسپورت
2020-01-16 08:40:00
نظر دهید

۲ نظر
لنگی ها
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۰۴
این سلطانی فر فکر کرده مملکت روی هواست و بی صاحبه، که اینقدر پول دزدی میکند
۱
AshKanRed
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۶:۲۷
اگه به سلطانی باشه تیم رو می ده به حمیدخان استیلی با کارنامه و تجربه درخشان یا یکی با همین مشخصات می تونه ایندفعه رنگش آبی باشه ۰ فقط رفقا راضی بشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر