فهرست
منچستریونایتد قصد اخراج سولسشایر ندارد
منچستریونایتد قصد اخراج سولسشایر ندارد

منچستریونایتد قصد اخراج سولسشایر ندارد

آی اسپورت - پس از اخراج مائوریسیو پوچتینو و اونای امری از سمت سرمربیگری‌ تیم‌های تاتنهام و آرسنال در فاصله  تنها 10 روز از یکدیگر، برخی رسانه‌ها از اولگنار سولسشایر به عنوان اخراجی بعدی لیگ برتر انگلیس نام برده‌اند اما حالا خبر می‌رسد که سرمربی نروژی شیاطین سرخ حمایت مدیران باشگاه منچستریونایتد را پشت خود دارد.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌استار» انگلیس، باشگاه منچستریونایتد حتی اگر در پایان فصل این تیم نتواند در بین 6 تیم برتر لیگ برتر انگلیس باشد و سهمیه حضور در مسابقات اروپایی (لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا) را کسب کند، اقدام به اخراج سولسشایر نخواهد کرد.

تیم تحت‌هدایت سولسشایر از 13 بازی اول خود تنها 17 امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جای دارد که این یکی از ضعیف‌ترین شروع‌های منچستریونایتد در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس است، اما مدیران این باشگاه انگلیسی همچنان به حمایت از سرمربی نروژی خود ادامه خواهند داد، حتی اگر من‌یونایتد سهیمه اروپایی نگیرد.

سولسشایر 46 ساله که تا پایان ماه ژوئن 2022 با منچستریونایتد قرار دارد، در حالی حمایت مدیران منچستریونایتد را پشت خود می‌بیند که پیش از این از ماسیمیلیانو آلگری و مائوریسیو پوچتینو به عنوان گزینه‌های جانشینی این سرمربی نروژی یاد شده بود. منچستریونایتد از ساعت 20 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای استون‌ویلا است و در صورت پیروزی در این دیدار خود را تا رده پنجم جدول بالا خواهد کشید.

     
آی اسپورت
2019-12-01 11:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر