فهرست
استقلال و پارس جنوبی؛ وقت جبران لطف پرسپولیس
استقلال و پارس جنوبی؛ وقت جبران لطف پرسپولیس

استقلال و پارس جنوبی؛ وقت جبران لطف پرسپولیس

آی اسپورت – نتایج ضعیف استقلال در 5 هفته نخست لیگ هفدهم باعث شده این تیم در رده پانزدهم جدول جا خوش کند. این وضعیت می‌توانست بدتر هم باشد اگر پرسپولیس در بازی عقب افتاده‌اش گسترش فولاد را نمی‌برد. اما پرسپولیس حریف تبریزی را برد تا استقلال به رده شانزدهم سقوط نکند. در واقع این اتفاق به لطف پرسپولیسی‌ها برای استقلال نیفتاد.

حالا به نظر می‌رسد وقتش شده استقلالی‌ها این لطف پرسپولیس را جبران کنند. استقلال فردا در شهر جم با پارس جنوبی این شهر مسابقه دارد. پارس با پرسپولیس امتیازی برابر دارد و با یک تساوی هم صدر جدول را از پرسپولیس می‌گیرد. اما اگر استقلال بتواند پارس را در جم شکست بدهد پرسپولیس در صدر باقی می‌ماند و با شکست دادن پیکان در روز یکشنبه از پارس هم فاصله می‌گیرد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-09-14 10:59:00
نظر دهید

۲ نظر
مجتبی
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۲
ما پرسپولیسی ها هنوزم سر عهدمون در شادی گل دوم استقلال هستیم بالاخره یه عده روشنفکر عزیز این باشگاه نظیر امیر قلعه با برد پرسپولیس مقابل الاهلی احساس غرور کردن
۴
666666
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
چرا حرف مفت میزنید پرسپولیس ب خاطر خودش برد تا خودش صدرنشین بشه نه استقلالو قعرنشین نکنه اگه استقلال هم ببره ب خاطر اینه وضعیت خودشو سروسامان بده نه پرسپولیسو صدرنشین کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر