فهرست
حساب تویئتر مصلح را برگردانید!
حساب تویئتر مصلح را برگردانید!

حساب تویئتر مصلح را برگردانید!

آی اسپورت - پیش از اینکه سوت مهم‌ترین بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر توسط بیژن حیدری در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به صدا دربیاید، یک جنگ دیگر در بیرون از مستطیل شروع شده بود؛ نبردی که نقطه عطف آن شایان مصلح بود. مصلح به دلیل انتشار یک پست توئیتری جنجالی، با واکنش سریع کمیته اخلاق مواجه شد و محرومیت او به باشگاه سپاهان ابلاغ شد. پس از این بود که شایان مصلح انتشار این پست توئیتری را در صفحه اینستاگرام خود تکذیب کرد و سپس تلاش باشگاه سپاهان برای بخشش محرومیت این بازیکن آغاز شد.

عملکرد محمد طیبی در دو دیدار برابر پارس جنوبی جم و تراکتور سبب خشم کادر فنی سپاهان از این بازیکن شد و به همین دلیل هم بود که آنها پیگیر بازگرداندن مصلح به ترکیب اصلی تیمشان بودند؛ بازیکنی که مقابل نفت آبادان در کنار مهدی زاده عملکرد قابل قبولی ارائه داده بود. پس مستندات باشگاه سپاهان به کمیته اخلاق رسید و برای آنها اثبات شد که مصلح ادمین آن صفحه توئیتری نبوده و یکی با نام او در این صفحه فعالیت داشته و سرانجام کمیته اخلاق چند ساعت مانده به آغاز بازی حساس برابر استقلال محرومیت این بازیکن را بخشید.

با بخشش محرومیت این بازیکن، فضای هواداران استقلال در فضای مجازی بار دیگر پر شده بود از بی عدالتی هایی که علیه این تیم صورت می گیرد، ولی اینبار ماجرا برای این تیم متفاوت بود و شایان انگار همان مهره ای بود که استقلالی‌ها به آن در بازی تعیین کننده فصل نیاز داشتند.

شایان که در کنار مهدی زاده زوج قلب خط دفاعی سپاهان را تشکیل داده بود، روی هر دو گل استقلال نقشی تعیین کننده داشت؛ گل اول بازی با بی احتیاطی او در کورس با دیاباته و خطای پنالتی او به ثمر رسید و روی گل دوم هم خودش کار را یکسره کرد تا روی ارسال نه چندان خوب دانشگر و برخورد توپ به بدنش، برای دومین مرتبه، دروازه پیام نیازمند مقابل تیم 10 نفره استقلال باز شود.

البته این تنها کارکرد امروز مصلح مقابل استقلال نبود و او روی گل دوم به بازگشت محمد دانشگر بازیکن جنجالی و پرحاشیه این روزهای آبی پوشان به ترکیب و پایان روزهای بلاتکلیفی او نیز کمک کرد تا یکی از رقیبان مستقیمان سپاهان در کسب سهمیه آسیایی به نوعی تقویت هم شده باشد.

شنبه یازدهم مردادماه 1399 یکی از آن روزهایی است که مصلح مرد همیشه خندان سپاهان همواره به تلخی از آن یاد خواهد کرد؛ شبی که قرار بود برای او و سپاهان با خاطراتی شیرین، ثبت کلین شیت برای نیازمند و احتمالا گلی که در ثانیه های آخر بازی ثبت کرد، به ذهن آورده شود ولی حقیقت این بازی برای مصلح تقدیم به یک پنالتی و زدن گل دوم استقلال بود ....

با اتفاقاتی که در بازی رقم خورد، حالا اگر مسئولان باشگاه سپاهان به عقب بازگردند، احتمالا دیگر نه مستنداتی برای تکذیب حساب توئیتری منتسب به شایان مصلح ارسال می کنند و نه بیانیه ای برای رفع محرومیت او صادر خواهند کرد !

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-08-02 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۰۱:۰۷
اقا هوادار استقلال باید خیلی کودن و احمق باشه که پیگیر و خواستار این محرومیت باشه(خودم هوادار استقلال) و البته مدیران باشگاه و کانالهای هوادری هم شامل این حماقت میشوند.چرا؟ چون مصلح نه در بازیهای قبلی رفتار ضد فوتبالی داشته نه دوپینگی بوده نه قراردادش مشکل داشته و نه مثلا سه جلسه محرومیت قطعی داشته که حالا در جلسه دوم محرومیت بخشیده شده باشه.حتی اگر در فضای مجازی حرفی غیرفوتبالی زده باشه،ابراز عقیده شخصی خودش است و مرتبط با فوتبال نیست(اینکه همه مقامات ماشالله آزاداندش و دموکرات کشور ما هنوز در قبال این موضوع اعمال نظر نکرده‌اند و کمیته اخلال ورود کرده،فقط کاسه داغتر اش است و خوش‌رقصی)
۲
AshkanRed
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۰۸:۳۵
امیدوارم فضای اتهام زنی از فوتبال پاک بشه حالا اگر یک نورافکن چنین اشتباهاتی رو کرده بود کانال های سرخ غوغا به پا می کردن و اگر این اشتباهات رو مصلح مقابل پرسپولیس انجام می داد کانال های آبی اتهام زنی می کردن . تراکتور هم که الی ماشااله حتما اتهام شرط بندی رو به مصلح می زد هر جند که کانال های هواداری سپاهان هم از این سه تیم کم نمی آورن .آقایون این فوتبال هست و بازی اشتباهات و تاکتیک ها اجازه بدهید از اون لذت ببریم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر