فهرست
کمیته انضباطی از بخشش شجاع پشیمان شد
کمیته انضباطی از بخشش شجاع پشیمان شد

کمیته انضباطی از بخشش شجاع پشیمان شد

آی اسپورت - روز گذشته کمیته استیناف ساعاتی پیش از شروع بازی پرسپولیس و پیکان، حکم محرومیت شجاع خلیل زاده به حالت تعلیق درآورد تا او فرصت بازی در این مسابقه را داشته باشد. اما با توجه به این که او جزو برنامه های کالدرون برای این بازی نبود و در روزهای اخیر نیز مشغول تمرینات بدنسازی بود، پرسپولیسی ها نسبت به تعلیق حکم این بازیکن اعتراض کردند و دامنه این اعتراض نیز از مدیریت باشگاه تا هواداران رسید.

مهدی دادرس اما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در این خصوص گفت: «مسئولان باشگاه پرسپولیس ۱۰ بار هم به صورت تلفنی خواستار تعلیق یا بخشش محرومیت خلیل زاده شدند و حتی ساعت ۲۳ شب قبل از بازی با فرشاد سپهر (دبیر کمیته استیناف) تماس گرفته و خدا را قسم دادند جلسه رسیدگی به پرونده او امروز زودتر تشکیل شود. محمد حسن انصاری فرد بار‌ها از من و سایر اعضای کمیته استیناف به صورت شفاهی درخواست کرد پرونده خلیل زاده را بار دیگر بررسی کنیم، اما درخواست کتبی باشگاه پرسپولیس پنج شنبه هفته پیش در اختیار ما قرار گرفت. مدیری که برای بازیکن محرومش درخواست استیناف می‌دهد، باید ۵۰ درصد احتمال بدهد که احتمال بخشش یا تعلیق حکم او وجود دارد. آقایان، سر هوادار را کلاه نگذارید و با مردم صادق باشید. متاسف هستم که آقای همیشه مشاور، جو را متشنج می‌کند. ما برای دلخوشی و ناخوشی هوادار رای ندادیم. احساس پشیمانی می‌کنم که ما می‌خواهیم به فوتبال خدمت کنیم، اما اینگونه جواب می‌گیریم.»

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-10-21 13:37:00
نظر دهید

۴ نظر
...
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۶
خودتی مردک. میخواستن محرومیت بازیکن کیسه رو ببخشن به بازی با سایپا برسه حتی به اردو هم رفته گفتن چیکار کنیم تابلو نباشه؟ محرومیت خلیل زاده رو هم که الان تو خونه نشسته رو تعلیق میکنیم و تو جیب نگه میداریم واسه یه بازی مهم
حرف حساب
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۹
به چیز خوارومارتونو خندیدین حرامزاده هااای بی بته
هومن ه.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۶
آقای دادرس ، آقای مصطفوی ، جناب اولیایی و سایر خدمتگذاران راستین فوتبال!!! لطفا حداقل مرد باشین و صادقانه بگین دارین چیکار میکنید! بگین که مامور هستین و معذور!!! سیاسی کاری بس نیست؟ کدوم تیم در جهان را سراغ دارین که تکلیف بازیکنش 5 ساعت قبل بازی مشخص بشه؟ واقعا ذره ای شرم تو وجود شما هست؟ چطور بازی بدون تماشاگر فقط برای پرسپولیس و استقلال هست ولی تبریز و اصفهان در مقابل جریمه مصون هستند؟ جمع کنید این بساط مزورانه را ....
چیزخان
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۱
مگه دفعه اول و آخرتونه؟ مگر ۴ فصل پیش بازیکن پرسپولیس رو محروم نکردید و بعد از برگزاری بازی جام حذفی رای به بخشش بازیکن دادید! بازیکنی که محرومیت رو پشت سر گذاشته رو بخشیدید؟!
این حربه ها قدیمی شده ...
این خوش خدمتی ها برای کدوم تیم انجام میدید که قهرمانش کنید!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر