فهرست
مروری بر آخرین دیدار سخت خارج از خانه رئال
مروری بر آخرین دیدار سخت خارج از خانه رئال

مروری بر آخرین دیدار سخت خارج از خانه رئال

آی اسپورت- رئال مادرید در دیداری نفس گیر و سخت توانست 2 بر یک در سن مامس بیلبائو را شکست دهد، زمینی که در آن خیلی از تیم‌های بزرگ به دردسر افتاده‌اند. کریم بنزما گل اول را زد، آریتس آدوریز بازی را به تساوی کشاند و دقایقی بعد کاسمیرو دوباره رئال را پیش انداخت و 3 امتیاز را برای تیمش خرید.

نکات مثبت

رئال در زمین حریف توفان به پا کرد و در شرایطی که میانه میدان را در اختیار گرفته بود و کاسمیرو هم بیشتر وظایف هجومی داشت. بعد از این که رئال پیش افتاد و بیلبائو بازی را مساوی کرد تیم زیدان به خوبی واکنش نشان داد. این دیدار سخت‌ترین دیدار خارج از خانه رئال در این فصل در رقابت‌های لالیگا بود و به همین دلیل کسب 3 امتیاز در آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود.

نکات منفی

در کارهای دفاعی مادرید یک بار دیگر ثابت کرد که ضعف زیادی دارد و همین موضوع باعث شد که بیلبائو موقعیت‌های بیشتری خلق کند. لغزش‌های اخیر مودریچ در سن مامس هم ادامه داشت و ستاره کروات در ارائه کردن عملکرد همیشگی‌اش سردرگم بود و در نهایت هم تعویض شد.

نمره زیدان

زیدان تیمی را به زمین فرستاد که انتظارش می‌رفت و تصمیمی درست گرفت که لوکاس واسکز را جایگزین مودریچ کرد. با این کار کمی از فضای باز سمت راست را پوشش داد و در نهایت گل برتری هم از همان سمت زده شده بود. او در 10، نمره 7 را می‌گیرد.

بهترین بازیکن

کاسمیرو در این بازی از 10، نمره 9 را می‌‎گیرد. البته ستاره برزیلی خوش شانس بود که از گرفتن یک کارت زرد فرار کرد، آن هم به خاطر جدال سختی که با ویلیان داشت. او در طول بازی رقابت سختی هم با آدوریز داشت. اما یکی از شاهکارهای او «جوگوبونیتو» بود که انجام داد و پاس زیبایی به رونالدو داد که منجر به گل اول شد. او توانست گل برتری را بزند و در تمام مدت بازی هم بیلبائو را در میانه زمین آزار داد.

بدترین بازیکنان

لوکا مودریچ و گرت بیل با 5 نمره بدترین‌ها هستند. مودریچ در این بازی یکی از ضعیف ترین بازی‌هایش را ارائه داد و در واقع در تمام بازی محو بود. او تاثیرگذاری خیلی کمی داشت و در نتیجه همین عملکرد ضعیف هم تعویض شد. بیل هم به نظر بعد از محرومیتش هنوز نتوانسته بود به اوج خودش بازگردد. در نیمه دوم مخصوصا او عملکردی در حد و اندازه‌های خودش نداشت.

۴    
آی اسپورت
2017-03-19 20:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر