فهرست
آمار پرسپولیس- الهلال: 10 شوت و 395 پاس
آمار پرسپولیس- الهلال: 10 شوت و 395 پاس

آمار پرسپولیس- الهلال: 10 شوت و 395 پاس

آی اسپورت- پرسپولیس در دیدار مقابل الهلال هشت شوت زد که 25% آن درون چارچوب بود. در آن سمت الهلال نزدیک به دو برابر پرسپولیس شوت خارج از چارچوب داشت. پرسپولیس 41% مالکیت توپ را در اختیار داشت و 59% هم به الهلال رسید. هر چند که پرسپولیس گلش را روی ضربه سر خورد، ولی این تیم بیشتر از حریف در نبردهای هوایی موفق بود. 

پرسپولیس 395 پاس داد که 66 درصد آن به مقصد رسید. الهلالی‌ها 547 پاس ارسال کردند با دقت 77 درصد. همه آمارهای این مسابقه را مشاهده می‌کنید.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-02-21 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مجید
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
لطفا دقایقی که پرسپولیس توپ در اختیار داشت رو بگید من تماشا کنم..کدام پاس مرد حسابی این انارها را از کانون در میارید...
۲ ۱
محمد
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۵۵
دوست بیسواد من این امار رسمی بازیه.ای اسپورت از طرف خودش که اینا رو نزده.اهان راستی یادم نبود afc هم پرسپولیسیه دستهای پشت پرده در کاره.ببخشید من حواسم نبود شما راست میگی!!!
امید از تفت
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۴۵
بازی پایاپایی بود ولی برتری نسبی با الهلال بود اونم بخاطر اینکه اونها عملاً میزبان بودند و جو ورزشگاه به نفعشون بود. یک امتیاز برای شروع بد نبود. ولی وضع پرسپولیس توی نقل و انتقالات از تراکتور و استقلال که محروم شدند بدتره. اونها با حکم فیفا نتونستند بازیکن بگیرند ما با بی پولی و بی مسئولیتی مدیریت. پرسپولیس به شدت کمبود مهره داره بخصوص در دفاع
۸
Mehr
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
الهلال واقعا قوی بود و با نداشتن دفاع کناری خوب و آماده ضربه خورد پرسپولیس. ولی مهم‌تر اینکه خارجی‌های الهلال واقعا وزنه بودن.
و خیلی عجیب بود پرسپولیسی‌ها این‌قد عصبی بودن که باعث شده بود مسلمان و سروش تقریبا هیچ کاری نکنن، به‌جز شوتی که مسلمان زد. طارمی بد بود ولی پاس‌هایی که می‌دادن هم خوب نبود، یا پشتش بود یا خیلی جلو، هرچند که جای‌گیری‌های نامناسبی هم داشت.
بی‌شک این بازی رو تو آزادی می‌شد برد چرا که بچه‌ها بیشترشون بازی همیشگی‌شون رو انجام ندادن. البته درسته که حریفم قوی‌تر از قبلیا بود ولی پاس‌های اشتباه بچه‌ها رو توجیه نمی‌کنه.
فک نکنم هیچ‌کدوم از رقبا به این قدری باشن و پرسپولیس باید بازی‌های بعدی رو ببره.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر