فهرست
رکورد خارق‌العاده لاتزیو: یازده برد پیاپی در سری آ
رکورد خارق‌العاده لاتزیو: یازده برد پیاپی در سری آ

رکورد خارق‌العاده لاتزیو: یازده برد پیاپی در سری آ

آی اسپورت - لاتزیو دیشب در خانه خود ورزشگاه اولیمپیکو شهر رم به دیدار سامپدوریا رفت و در این بازی موفق شد با درخشش استثنایی چیرو ایموموبیله و هت‌تریک او، حریفش را با پیروزی ۵-۱ بدرقه کند. این یازدهمین پیروزی پیاپی لاتزیو در سری آ بود که در نوع خود آمار بی‌سابقه‌ای است و باعث شد لاتزیویی‌ها حالا در رتبه سوم جدول و به فاصله سه امتیازی یوونتوس برسند.

ابتدا این فلیپه کایسدو بود که در دقیقه ۷ دروازه سامپدوریا را باز کرد. اما دو گل ایموبیله در دقایق ۱۷ و ۲۰ باعث شد در دقیقه ۲۰ بازی نتیجه ۳-۰ به سود لاتزیو باشد. باستوس در نیمه دوم چهارمین گل را به ثمر رساند و در نهایت ایموبیله هت‌تریک خود را کامل کرد تا حتی دریافت یک گل هم تاثیر چندانی در درخشش خارق‌العاده لاتزیو نداشته باشد.

لاتزیو با کسب یازده پیروزی پیاپی موفق به ثبت آمار مهمی شده است. لاتزیو پنجمین تیم در تاریخ سری آ است که موفق شده در بیشتر از ده بازی پیاپی به پیروزی برسد. دیگر تیمهایی که تا کنون به این رکورد دست یافته بودند عبارتند از یوونتوس، رم، ناپولی و اینترمیلان.

لاتزیو به این ترتیب با ۴۵ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته و یک پله پایین‌تر از اینترمیلان قرار دارد. فاصله لاتزیو با یوونتوس صدرنشین در حال حاضر سه امتیاز است. آبی‌های رم حالا چشم به دیدارهای این هفته اینترمیلان و یوونتوس دارند. اینتر امروز در لچه با این تیم دیدار خواهد کرد و یوونتوس هم میزبان پارما خواهد بود.

 

 

     
آی اسپورت
2020-01-19 13:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر