فهرست
آیا بارتومئو برای بارسا مناسب است؟
آیا بارتومئو برای بارسا مناسب است؟

آیا بارتومئو برای بارسا مناسب است؟

آی اسپورت- 3 سال پیش جوزپ ماریا بارتومئو با شعار (به صلاح بارسا) برای ریاست باشگاه کاندیدا شد. او حالا مدعی است که در دوران ریاستش بارسا سه‎گانه اروپا را کسب کرده و به لطف جذب سوارس تیمش بهترین خط حمله سه‎گانه دنیا را داشته است. در واقع او برای بارسا گزینه مناسبی بوده است.

اما 3 سال از انتصاب او به عنوان مدیر باشگاه می‎گذرد و حالا یک سوال مطرح است، آیا هنوز هم او برای بارسا مفید است؟ مخصوصا که دیگر خبری از مهاجمان سه‎گانه و کسب عناوین سه‎گانه هم نیست. هرچند حالا چیزی دارند که قبلا هرگز نداشتند، 222 میلیون یورو پول نقد. فقط مشکل اینجاست که نمی‎دانند چطور آن را استفاده کنند. اگر کرویف بود مطمئنا پیشنهاد می‎داد که همه‎اش را صرف خرید بازیکن کنند. شاید هم بهترین راه این باشد که بدهی‎های باشگاه را سبک کنند. چطور است آن را برای نیوکمپ خرج کنند؟ چه دوست داشته باشید چه نه تصمیم آخر را بارتومئو می‏گیرد و تصمیمش هرچه باشد تاثیر مستقیم بر وضعیت بارسا در 3 سال آینده خواهد داشت.

این طور که به نظر می‏‌رسد تصمیم او این است که این مبلغ را صرف خرید بازیکن کند و هیچ کس هم نمی‎تواند او را از نظرش منصرف کند. البته تصمیم‎گیری در این مورد کار آسانی هم نیست و این موضوع را این طور می‏‌توان فهمید که هریک از هواداران هم نظر خاص خودشان را دارند. شاید بهترین راه در این شرایط این باشد که به رئیس باشگاهشان اعتماد کنند و هر تصمیمی که او می‏گیرد از تصمیمش حمایت کنند.

طبیعی است که هنوز در بارسا تابوهایی وجود دارد، اما مطمئنا برای باشگاه مفیدت است که گروهی را استخدام کنند تا شرایط آینده بارسا را آنالیز کنند. بارسلونا باشگاهی است که اگر شرایطش در آکادمی خوب پیش برود و بتواند بازیکنان خوبی تولید کند، از نظر مالی شبیه به تیم‎‏های روس یا خاور میانه خواهد بود. اما زمانش رسیده تا مدیر تصمیم بگیرد. همه چیز بستگی به او دارد. اگر تصمیم درست بگیرد هنوز هم می‏توان ادعا کرد که بارتومئو گزینه مناسبی برای باشگاه است. اما اگر تصمیمش مناسب نباشد باید در انتظار روزها و دقایق سختی باشد.

۲    
آی اسپورت
2017-08-12 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر